NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Totalizator sportowy dostaje monopol na automaty jednoręki bandyta

2017-06-14 20:18:43


Jednoręki bandyta


Jest to gra oparta na automacie różnicującym który można dokładnie zaprogramować tak aby ewentualne wygrane nie przekraczały jakiegoś ustalonego poziomu wrzuconych w niego pieniędzy. Do niedawna takie automaty można było spotkać prawie w każdym miejscu szczególnie tam gdzie dużo ludzi uczęszczało. Od pierwszego kwietnia 2017 roku, wszystkie takie maszyny są uznawane za nielegalny hazard, chyba że odbywa się w salonikach należących do Totalizatora Sportowego Sp Zo.o.
Totalizator Sportowy


Do niedawna spółka ta podległa bezpośrednio skarbowi państwa zajmowała się jedynie losowaniem w kilku popularnych grach liczbowych oraz produkowała i dystrybuowała zdrapki jednorazowe z limitowanymi nagrodami rzeczowymi lub pieniężnymi. Od 1 kwietnia 2017 roku do arsenału gier i zabaw Totalizatora sportowego zostaje dodana nowa gra. Tak właśnie jest ona oparta o automaty typu jednoręki bandyta. Totalizator sportowy dostał w prezencie od rządu monopol na organizowanie rozrywki z udziałem tych automatów.
Powstaną nowe salony gier


Totalizator Sportowy na początek chce uruchomić do 80 saloników w których będzie stało do 14 maszyn typu jednoręki bandyta. Saloniki te będą ogólnodostępne dla osób pełnoletnich. Nie wiadomo jakie usługi dodatkowe będą dostępne w salonikach. Jednak wiadomo że jak na razie powstaną takie miejsca tylko w dużych aglomeracjach.


WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: