NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Mcmuffin za free w McDonalds

2017-11-20 21:04:34


Mcmuffin za free w McDonalds


To już kolejna odsłona znanej już akcji promocyjnej dostępnej w restauracjach McDonald's. Kolejna bo już byłą organizowana. Restauracje McDonalds co jakiś czas organizują rozdawanie darmowych kanapek przy wizycie w wybranych punktach. Również iw tym roku zawitała ta promocja. Dzięki temu ukłonowi wobec klienta możemy zapoznać się z smakiem tej przepysznej kanapki. Mcmuffin występuje głównie w ofercie śniadaniowej wybranych restauracji które prowadzą taką ofertę.
W których restauracjach McDonald's można dostać kanapkę gratis ?


Mcmuffin dostępny jest tylko w wybranych restauracjach i tylko w wyznaczonych dniach. Promocja trwa dokładnie od 20 do 24 listopada 2017 roku. To bardzo krótko ale nie możemy liczyć na to że prywatna firma jaką jest McDonald's będzie codziennie rozdawać śniadania za darmo. Kanapkę można dostać tylko w restauracjach które posiadają ofertę śniadaniową w swoim menu. Oferta śniadaniowa jest dostępna tylko w porannych godzinach. A darmowy mcmuffin dostępny jest tylko między 7:00 a 8:00.
Darmowego mcmuffina może odebrać każda osoba powyżej 13 roku życia. Uczniowie szkół którzy mają poniżej 13 lub dokładnie tyle lat muszą być w towarzystwie rodzica lub dorosłego opiekuna. Każdy konsument może przy kasie tylko jedną kanapkę dziennie. Ale nie jest powiedziane że można pojawić się przy kasie kilka razy między 7 a 8 godziną. Skrajnie można zwiedzić kilka restauracji jeśli mieszkamy w większym mieście.
Dwie lotniskowe restauracje wyłączone z promocji w której rozdaje się mcmuffina. Wyłączenie z promocji dotyczy warszawskiego lotniska imienia Chopina oraz Gdańskie imienia Lecha Wałęsy.


WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: