Program partnerski CentrumPrasowe.pl

Witamy w programie partnerskim.
Nasz serwis sprzedaje abonamenty na usługi które świadczy za pomocą swojej strony. Jako że chcemy przyśpieszyć pozyskiwanie nowych kontrahentów rozszerzamy formę marketingu o współpracę z handlowcami.
Ikona symbolizująca zarabianie

Zarejestruj się → Pobierz link partnera → promuj nasze usługi → Zarabiaj prowizję

Płacimy 100 zł brutto od każdego pozyskanego nowego kontrahenta który opłaci fakturę. To oznacza że masz przed sobą ogromne możliwości zarobkowe.
Szczęśliwy mężczyzna siedzący na pufie z tabletem w ręce

Rejestracja Darmowa


Rejestrując się jako partner, oświadczasz że zapoznałeś się z regulaminem i jesteś osobą pełnoletnią lub prowadzisz zarejestrowaną firmę.

Oferta dla handlowca

Jak zarabiasz ?
Po rejestracji w programie partnerskim pobierasz link do naszych produktów, które chcesz reklamować. Każdy link jest unikalny i zlicza sprzedaż tylko dal odpowiedniego partnera.

Link możesz wkleić w treść artykułu na stronie lub tworząc posta w socjal media. Możesz również pobrać grafikę i w ten sposób pozyskiwać dla nas klientów.

Czy muszę sam tworzyć ofertę ?
Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie linki partnerskie prowadzą do specjalnych podstron tak zwanych „landing page”. To na tych podstronach zostały pokazane wszystkie zalety oraz wartości dodane oferowanej usługi. Musisz jedynie pokazywać nasze reklamy w często odwiedzanym miejscu przez przedsiębiorców.
Ikona symbolizująca świnkę skarbonkę

INFO


W Polsce usługi e-PR oraz prowadzenie Wirtualnego Biura Prasowego przez zewnętrzną agencję PR jest bardzo kosztowne. Ceny zazwyczaj zaczynają się od 900 zł netto miesięcznie. Konto premium dla firmy na CentrumPrasowe.pl to zaledwie 400 zł netto rocznie. Klient oszczędza bardzo dużo pieniędzy bo aż 10 400 zł a otrzymuje dostęp do usługi, która jest znacznie bogatsza w dodatki.

Jeśli masz stronę internetową lub listę kontaktów do przedsiębiorców produkujących produkty oraz unikalne usługi, skorzystaj z naszego programu partnerskiego i zarabiaj dodatkowe pieniądze. Polecaj nasze profesjonalne usługi w zamian za prowizję.

Zarabiaj

Masz stronę WWW lub listę kontaktów biznesowych ?

Polecaj

Polecaj nasze produkty i zarabiaj pieniądze.

Publikuj

Publikuj artykuły lub posty z naszymi artykułami

Odbieraj pieniądze

Za każdą sprzedaż otrzymasz pieniądze w postaci prowizji od sprzedaży.