NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
O co chodzi i jak to działa?


Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności, które stoją przed wszystkimi firmami, związanymi z przekazem informacji prasowych do przedstawicieli dziennikarzy. Konkurencyjne projekty do naszej oferty proponują za bardzo duże pieniądze, kolportowanie treści medialnych jako kopie jeden do jednego przez zaprzyjaźnione strony internetowe. Przekaz taki jest nijaki gdyż kopiowanie treści powoduje wykrycie przez wyszukiwarki duble content, to obniża wartość linków wychodzących z artykułu ale również obniża wartość stron na których są publikowane. Tym samym firmy płacą za szkodzenie im w rezultatach wyszukiwarek.

Aby przerwać to zamknięte koło, powstał serwis CentrumPrasowe.pl , naszym zadaniem jest ujednolicenie oferty przekazywania treści prasowych wprost do dziennikarzy.

Serwis Centrum Prasowe pl to innowacyjne narzędzie dla rzeczników oraz osób zajmujących się przygotowaniem informacji prasowej dla mediów w każdej firmie. Korzystając z możliwości jakie daje nasza witryna możesz wykreować swoją firmę w mediach.

W serwisie CentrumPrasowe.pl można założyć darmowe konto użytkownika w celu umieszczania wiadomości prasowych tylko wyłącznie rzecznikom oraz przedstawicielom danej firmy.

Konta prowadzone przez osoby niezwiązane z daną firmą oraz nie oddelegowane do tych celów, będą kasowane z całą stanowczością.

Jak to działa ?


Każdy przedsiębiorca chciałby zaistnieć w mediach ogólnopolskich ze swoimi usługami czy też produktami. Jednak aby dostać się z własnymi informacjami do takiego kanału medialnego jak gazeta czy telewizja należy mieć dużą firmę lub dobre znajomości. Przez to cierpią drobne biznesy które mogłyby konkurować z już istniejącymi dłuższy firmami.

CentrumPrasowe.pl powstało po to aby wyrównać szanse wśród przedsiębiorców i upubliczniać informacje prasowe pochodzące od małych i średnich firm. Dzięki naszemu wortalowi, firmy otrzymują darmowe narzędzie do kreowania marki w mediach.

Po założeniu darmowego konta użytkownika, można utworzyć swoją własną subdomenę która stanie się centrum prasowym dla Twojej firmy. Gdy już opublikujesz jakieś nowe informacje, znajdą się one jako pierwsze na stronie subdomeny Twojej firmy. Utworzona subdomena będzie od teraz Twoim wirtualnym biurem prasowym. A dodane treści będą przechowywane w bazie danych naszego serwera.

Wszystkie dodane treści w danym dniu są łączone w newsletter i przesyłane mailem do redaktorów i dziennikarzy. Gdy którąś z wiadomości uznają za ważną mogą opublikować artykuł na ten temat w swoich kanałach informacyjnych. Skorzystaj z darmowej okazji i wykorzystaj szansę na kreowanie swojej firmy w mediach.

W taki oto sposób można zaistnieć w mediach. Wystarczy zamieścić odpowiednio opisaną informację prasową w naszym portalu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: