NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Usługa – rzecznik prasowy do wynajęcia.

PRESS 112


na potrzeby publikacji w gazecie.

Pogotowie tekstowe działa 24/7 a stworzyliśmy je z myślą o sytuacjach, gdy nawiążesz kontakt z przedstawicielem mediów a nie masz swojej informacji prasowej, którą mógłbyś przedstawić.

 • realizację max 24h każdego dnia tygodnia,
 • informację prasowę dla redakcji,
 • znajomość wielu różnych branż,
 • praktyka dziennikarska, w tym newsroomy

Na podstawie Twoich materiałów, naszej znajomości tematu i praktyki w świecie mediów, przygotujemy tekst i oddamy go do Twojej dyspozycji. Możliwość zaistnienia w mediach zwykle nie zdarza się często, za to bardzo szybko znika. Złap ją i wykorzystaj teraz!

300 / PLN*

PRESS SILVER

POPULARNE

Wirtualne biuro prasowe. W zależności od Twoich potrzeb, zajmiemy się przez miesiąc, lub dłużej, przygotowywaniem informacji pisanych do publikacji w mediach.

 • Prowadzenie wirtualnego biura prasowego
 • Pisanie artykułów na podstawie dostarczonych materiałów

Pracujemy w takich czasach, gdzie informacja i promocja to podstawa dobrego biznesu. Nie zawsze jednak opłaca się zatrudniać pracownika do zajmowania się komunikacją zewnętrzną.


600 miesięcznie / PLN*
Lub 150 PLN* za 1 treść

PRESS GOLD

Wirtualne centrum press&content. Opracujemy wszelkie potrzebne treści, tzn. w ramach komunikacji wewnętrznej - pomożemy stworzyć korespondencję do pracowników, komunikacja zewnętrzna - przygotujemy informacje i artykuły prasowe + opublikujemy je w wybranych miejscach; budowanie contentu serwisu firmy (strona, blog, sklep) - zadbamy o to, aby co miesiąc regularnie pojawiały się w Państwa zasobach nowe interesujące treści. Gratis dorzucamy aktualizację wybranego profilu społecznościowego, np. dodawanie postów na FB.

 • merytoryczność
 • systematyczność
 • profesjonalizm
 • skuteczność

Według prognoz specjalistów SEO/SEM, znanych blogerów oraz najlepszych copywriterów - tekst jest przyszłością i podstawą skutecznego istnienia w mediach oraz popularności w wyszukiwarkach. Unikalna treść jest dla firmy, jak fundament dla wymarzonego domu. Chwilę zajmie, zanim powstanie, ale to na nim opiera się przyszłe powodzenie i zadowolenie!


1200 miesięcznie / PLN*

PRESS OUTDOOR

POPULARNE

Wprowadzasz na rynek nowy produkt, usługę, otwierasz stronę www, bloga? Zależy Ci na promocji czegoś, co wcześniej stworzyłeś a teraz jest na to popyt? Nie masz jednak pomysłu ani jak to napisać, ani gdzie z tym iść? Spokojnie, my wiemy!

 • unikalny artykuł prasowy zgodny z faktami,
 • szybka realizacja,
 • wysyłka do wielu mediów,
 • publikacja w serwisach prasowych

Jak to działa? Dostarczasz nam materiały i informujesz o swoim wyobrażeniu co do artykułu prasowego. Przygotowujemy treść (zwykle do 48h). Po Twojej akceptacji udostępniamy artykuł prasowy za pośrednictwem naszego serwisu oraz publikujemy go w wybranych przez Ciebie mediach, które z nami współpracują.


500 / PLN*

*Do każdej ceny należy doliczyć obowiązujący w Polsce podatek od towarów i usług 23 % VAT.

Treści w ramach wyżej wymienionej współpracy będą tworzone przez osobę z wyższym wykształceniem oraz doświadczeniem sięgającym 2005 roku w tworzeniu treści z udostępnionych materiałów.

Dla kogo ?
Dla każdej firmy która dopiero w przyszłości pragnie stworzyć dział PR. Do tej pory można wykorzystywać umiejętności naszego pracownika w celu tworzenia materiałów prasowych. Nasza usługa zastępuje konieczność zatrudnienia własnego pracownika na stanowisko PR Manager lub Rzecznik Prasowy.

Usługa naszego rzecznika prasowego do wynajęcia oferuje następujące opcje:
- Pisanie pojedynczej treści na zamówienie
- Obsługa w formie abonamentu
- Prowadzenie Wirtualnego Biura Prasowego w abonamencie
- Obsługa content marketing

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby rozpocząć współpracę z naszym pracownikiem, rzecznikiem prasowym do wynajęcia.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: