NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Plotki, Życie gwiazd, Lifestyle

Walentynki – słodkie święto miłości!

2023-02-03 11:28:00
Responsive image

Walentynki to święto cieszące się dużą popularnością na całym świecie. W Polsce także ma ono grono zwolenników, którzy celebrują tę okazję, wręczając drobne upominki czy kwiaty swoim sercowym wybrankom lub przygotowują dla nich słodkie, kulinarne niespodzianki.

Elon Musk może zostać pierwszym bilionerem w historii

2021-10-24 12:49:00
Responsive image

Majątek Elona Muska przekroczył 250 mld USD. Analitycy twierdzą, że twórca Tesli zwielokrotni go, gdy na giełdę trafi SpaceX

„Prezenty bez Pudła” najlepiej prezentują się w użyciu – Ambasador Dobrej Woli, Robert Lewandowski, wspiera program UNICEF Polska

Responsive image

Czy prezent może uratować życie dziecka? Tak! W programie UNICEF Polska „Prezenty bez Pudła” każdy może podarować konkretny produkt humanitarny najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Od dziś program wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF, Robert Lewandowski. „Prezenty bez Pudła” najlepiej prezentują się w użyciu! – to hasło kampanii promującej program.

Nauczyłam się prosić i proszę o wsparcie

2021-04-13 11:05:00
Responsive image

Mam na imię Agnieszka i jestem mamą trójki ciężko chorych dzieci. To dla nich nauczyłam się prosić o wsparcie. To dla nich dzień za dniem podejmuję wraz z Mężem szereg działań związanych z nagłaśnianiem problemów rodzin takich jak nasza. To dla nich staram się zmieniać nasz kraj na bardziej przyjazny – taki, w którym będzie odrobinę łatwiej żyć. I choć bardzo mi trudno, także teraz proszę o 1%, dzięki któremu nasze dzieci mają szansę przetrwać kolejny rok.

#JedenOdeMnie - pokaż, że Twój 1% pomaga!

Responsive image

Ponad 5 milionów Polaków nie przekazuje 1% podatku potrzebującym. Zmieńmy to razem! Dajmy im przykład i powiedzmy: #JedenOdeMnie! Ruszyła ogólnopolska kampania społeczna, zainicjowana przez Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Choinkowy Las po raz trzeci pomaga dzieciom chorym na raka

Responsive image

Wszystkie jodły i świerki z Choinkowego Lasu są magiczne! Są gęste i rozłożyste, pachną świętami, a w dodatku kupując je, pomagamy małym wojownikom z wrocławskiej kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei! Każdego roku leczy się tutaj blisko 2000 dzieci z całej Polski.

Medicus Perfectus – czyli lekarz doskonały. Ten tytuł należy do prof. Eugeniusza Murawskiego

2018-12-15 08:00:00
Responsive image

Profesor Eugeniusz Murawski (l. 91) co tydzień jeździ samochodem do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie operuje małych pacjentów na oddziale chirurgii dziecięcej. Prowadzi weekendowe zajęcia dla ratowników w Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim. Jest autorem nowatorskiej, cenionej na całym świecie, metody operacji rozszczepów wargi i podniebienia, pasjonatem medycyny, lekarzem z powołania.

Łukasz Nowicki nowym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF

Responsive image

Warszawa, 20 marca 2018 r. – Dziś w Warszawie odbył się uroczysty akt mianowania nowego Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Polska. Do grona Ambasadorów dołączył Łukasz Nowicki, aktor, artysta i dziennikarz od 8 lat związany z działaniami UNICEF.

Skóra problematyczna, nadwrażliwa lub atopowa? Mamy na to sposób!

2018-02-12 20:22:51
Responsive image

Osoby ze skłonnością do cery atopowej, wrażliwej i problematycznej mają utrudnione życie. Ich skóra, często w trudnych, stresujących sytuacjach oraz pod wpływem czynników zewnętrznych potrafi płatać im mało przyjemne figle. Jest jednak gama dermokosmetyków przeznaczona do troskliwej pielęgnacji skóry problematycznej. Poznaj serię preparatów 2DERM marki For Life & Madaga.

Kanapkowa pielęgnacja cery naturalnymi kosmetykami Nature BIOactive marki For Life

2018-02-12 20:21:09
Responsive image

Jesteś zwolenniczką naturalnej pielęgnacji i poszukujesz wysokiej jakości kosmetyków, które zapewnią Twojej skórze troskliwą ochronę? Wybierz kosmetyki Nature BIOactive marki For Life & Madaga. Poznaj precyzyjną linię kosmetyków, która powstaje z prawdziwie czystych ekologicznie surowców, które są pozyskiwane jedynie z upraw kontrolowanych i posiadających certyfikaty BIO oraz ECOCERT.

Paulla chce wystąpić na Eurowizji

2017-02-20 16:29:52
Responsive image

Paulla chce być na Eurowizji. Artystka zgłosiła się do konkursu i znalazła się w pierwszej dziesiątce. W polskich preselekcjach zaśpiewa utwór „Chcę tam z tobą być”. Co szykuje? Opowiada Paulla.

Zdrowe nawyki, czyli kontroluj swoje życie

2017-02-02 15:55:43
Responsive image

Według ocen Krajowego Rejestru Nowotworów w Polsce co roku notuje się ok. 160 tys. nowych przypadków raka. Za osiem lat będzie to już blisko 180 tys. rocznie. Każda poważna choroba, a szczególnie nowotworowa zmienia życie pacjenta o 180 stopni. Ale nie zawsze musi tak być. Warto już dziś pomyśleć o działaniach profilaktycznych, które pomogą nam poradzić sobie ze skutkami ewentualnej choroby. Wystarczy kilka prostych sposobów, które nie wymagają ani dużo czasu, ani wielkich pieniędzy.

Prezent na 18 dla siostrzenicy - co spodoba się nastolatce?

2016-10-23 16:12:21
Responsive image

Prezent urodzinowy bywa wyborem trudnym, tym bardziej dla nastolatki, która ma swój świat i niezbyt chętnie o nim mówi dorosłym ludziom. Siostra zaprosiła mnie niedawno na urodziny swojej córki, dziewczyna wchodzi w dorosłość, stwierdziłam więc, że warto kupić na tę okazję coś oryginalnego i niecodziennego, przecież to jedne z najważniejszych urodzin w naszym życiu, a z pewnością jedne z najhuczniej obchodzonych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: