NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Deweloper strony – Ads-Center.NET
Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski jest zarówno właścicielem portalu CentrumPrasowe.pl oraz deweloperem. Stworzenie serwisu poprzedzone były dwuletnią współpracą z kilkoma firmami i badaniem ich potrzeb. Na podstawie zebranych danych oraz ankiet przeprowadzonych wśród firm zapisanych do katalogów przedsiębiorstw w internecie, stworzyliśmy projekt portalu dzięki któremu każda firma może za darmo publikować swoje informacje prasowe i przeprowadzać sprawne zabiegi PR.

Przed powstaniem CentrumPrasowe.PL na rynku były dostępne tylko drogie substytuty wirtualnych biur prasowych prowadzonych na subdomenach konkretnych agencji PR. Minusem takiej działalności było zbytnie rozproszenie co utrudniało odnalezienie przez dziennikarzy. CentrumPrasowe.PL z samej nazwy jest już miejscem gdzie dziennikarze szukają informacji od rzeczników prasowych przedsiębiorstw i instytucji.

CentrumPrasowe.PL spełnia kilka ważnych warunków aby być liderem w dziedzinie pośrednictwa między przedsiębiorstwami a dziennikarzami. W Centrum Prasowym PL jako pierwszym takim portalu udostępniono darmowe automatyczne moduły do samodzielnego zakładania subdomen, konto użytkownika jest gotowe w kilka sekund po rejestracji w serwisie. Publikacja i moderacja jest również automatyczna. Każda firma otrzymuje za darmo subdomenę na której można gromadzić informacje prasowe, notki, wyniki oraz publikacje marketingowe w celu dostarczania ich do dziennikarzy.

Specjalnie skonstruowany moduł newslettera ułatwia gromadzenie kontaktów do osób zainteresowanych publikacjami medialnymi publikowanymi przez poszczególne przedsiębiorstwa. Serwis udostępnia również możliwość sprawdzania statystyk odwiedzin poszczególnych wpisów na profilu firmy. Dodatkowo umożliwiamy również możliwość napisania i publikacji artykułu prasowego w jednym z dzienników ogólnopolskich z którymi współpracujemy.

Niektóre usługi są płatne takie jak pisanie i publikacja artykułów w ogólnopolskich dziennikach ale podstawowe funkcje serwisu CentrumPrasowe.pl są całkowicie za darmo. Właściciel Ads-Center.NET, Krzysztof Wolski prowadzi firmę od 2009 roku a wcześniej pracował w innych podobnych przedsiębiorstwach i doskonale zdaje sobie sprawę z trudności z dotarciem do mediów przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dlatego zaprojektował w oparciu o kilkuletnie badania serwis który następnie udostępnił za darmo aby każda firma miała równe szanse przebicia się do mediów.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: