NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Oferta dla małych agencji PR

CentrumPrasowe.pl to portal również dla agencji PR. W pierwszym podejściu można pomyśleć że jesteśmy konkurencją dla agencji które do tej pory obsługiwały Polskie firmy. Nic bardziej mylnego. Doskonale zdajemy sobie sprawę że obecni klienci agencji PR nadal będą ich klientami. Gdyż samotne zarządzanie profilem firmy wymaga czasu a często zatrudnienia dodatkowego pracownika. Lepiej takie działania przenieść na profesjonalną firmę która od dawna zajmuje się działaniami PR na rzecz przedsiębiorców.

Centrum prasowe daje chętnym współpracy agencjom PR narzędzie dzięki któremu można niemal natychmiast rozpocząć promocję firm z którymi dana agencja współpracuje. Nasz portal pozwala małym agencjom reklamowym za pomocą jednego konta użytkownika zarządzać wieloma kontami swoich klientów przy pomocy jednego hasła i loginu. To narzędzie ma na celu ułatwienie zarządzania wielu kont firmowych.

Konto „Agencja PR” pozwala zarządzać liczbą 10 kont użytkowników przy pomocy jednego loginu i hasła. Tym samym możesz w łatwy sposób prowadzić działania PR dla swoich klientów. Konto „Agencja PR” umożliwia również jak w pozostałych ofertach dodawanie niezliczonej ilości informacji prasowych do profili wirtualnych biur prasowych.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość przyznawania dowolnej liczby kont użytkowników którzy mogą dodawać kolejne informacje prasowe na kontach klientów. Narzędzie to pozwala w sprawny sposób zarządzać bardzo dużą liczbą osób które redagują oraz dodają informacje prasowe do kont klientów agencji.

Funkcjonalności konta „Wirtualne biuro prasowe” dla klientów „Agencji PR”, jest taka sama jak dla start-up-ów oraz mikro firm.

Jeśli prowadzisz agencję PR, możesz skorzystać z naszego narzędzia jakim jest portal CentrumPrasowe.pl w celu budowy swojego biznesu.

Jak założyć konto dla małej agencji PR ?

Jest to bardzo proste. Wystarczy zarejestrować darmowe konto użytkownika. Po przejściu procesu aktywacji konta, należy wejść w zakładkę „Abonamenty” i wybrać konto „Agencja PR”, w tym momencie użytkownik zostanie przekierowany do systemu automatycznych przelewów w celu uregulowania opłaty za konto dla agencji.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: