NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Oferta dla dużych agencji PR

Myśląc że CentrumPrasowe.pl to konkurencja dla agencji PR, można przeoczyć ważny aspekt. Centrum prasowe posiada dwa dedykowane zbiory usług dzięki którym można korzystać z naszego portalu jak z własnego narzędzia. Wychodząc naprzeciw wszystkim, zbudowaliśmy portal który łączy ludzi zajmujących się publikacją materiałów prasowych z przedstawicielami mediów wykorzystujących materiały zamieszczone do produkcji własnych artykułów czy informacji w wiadomościach.

Doskonale wiemy że firmy wolą zlecać obsługę PR zewnętrznym przedsiębiorstwom które posiadają już doświadczenie w tej dziedzinie. Gdy chcemy samotnie zajmować się publikacją informacji prasowych, musimy poświęcić czas na pisanie treściwych artykułów i dbanie o ich nagłaśnianie. Ewentualnie zatrudniamy pracownika na stanowisku rzecznika prasowego aby wykonywał zadania związane z marketingiem za pomocą PR. Jednak grono przedsiębiorców doskonale wie że wyspecjalizowana firma zrobi to mniejszym kosztem oraz z lepszym efektem. Jak to możliwe ? Zwyczajnie , agencje PR posiadają niezbędne doświadczenie oraz kontakty. Dlatego ich pozycja jeszcze długo będzie stabilna.

My zaś jako portal CentrumPrasowe.pl, udostępniamy narzędzie do łatwiej obsługi wielu kont za pomocą jednego panelu logowania oraz jednego profilu agencji. Konto „Agencja PR Premium”, posiada nieograniczone możliwości dodawania treści marketingowych do poszczególnych kont „Wirtualne biuro prasowe” dla indywidualnych firm. Istnieje możliwość prowadzenia nieograniczonej ilości kont dla swoich kontrahentów. To oznacza że wprowadzając jedną opłatę na rok, można kontrolować dowolną liczbę kont swoich kontrahentów. Konto typu „Agencja PR Premium” równie umożliwia dodawanie dowolnej liczby pracowników do obsługi kont „Wirtualne biuro prasowe” swoich kontrahentów.

Dla konta typu „Agencja PR Premium” przygotowaliśmy automatycznie przydzielane dla kontrahentów konta użytkowników typu „Firma Premium”. Oznacza to że każdy z klientów danej agencji PR automatycznie dostaje usługi o dużej wartości.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: