NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Oferta dla małych, średnich oraz dużych firm

Oferta dla małych, średnich oraz dużych firm

Prowadząc firmę dłuższy czas, z pewnością potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji związanych z obsługą zadań PR. CentrumPrasowe.pl w swojej ofercie posiada konta dla małych, średnich oraz dużych firm. Ta oferta różni się swoimi funkcjami od możliwości które są dostępne w kontach dla Start-up-ów oraz mikro firm. Tworząc usługi premium pamiętaliśmy o fakcie że większe przedsiębiorstwa posiadają własny dział public relations. To z myślą o pracownikach tych działów stworzyliśmy usługę godną profesjonalnego podejścia.

Wirtualne biuro prasowe dla małych, średnich oraz dużych firm posiada dodatkowe funkcje które zwiększają możliwości działu public relations w komunikacji z mediami. Dodatkowo konto wirtualnego biura jest na sto procent autentyczne, gdyż potwierdzone wpłatą na rzecz uruchomienia usługi.

Gdy prowadzisz poważną firmę i przeznaczasz konkretne pieniądze na PR, oczekujesz kompetentnych działań. Dlatego przygotowaliśmy odpowiednią ofertę dla przedsiębiorstw które chcą mieć dostęp do dodatkowych funkcji i tym samym wspierać rozwój naszego portalu. Zarejestruj wirtualne biuro prasowe swojej firmy na naszym portalu aby uzyskać szybki i łatwy dostęp do dużej grupy dziennikarzy.

Centrum prasowe jest znanym portalem informacyjnym z którego chętnie korzystają przedstawiciele mediów. Nasz portal to istny lejek informacji pochodzący od przedsiębiorstw oraz instytucji z całego obszaru Polski. Dziennikarze chętnie korzystają z naszego portalu, bo nie muszą już szukać informacji po wielu stronach, gdyż to co najważniejsze znajduje się na CentrumPrasowe.pl . Dlatego zyskaj już teraz i załóż konto użytkownika oraz zmień podstawowe konto na „Firma Premium”.

Dla konta „Firma Premium” przeznaczona jest dodatkowa funkcjonalność. Jednak pełny opis zaczniemy od początku.

Konto „Firma Premium” nadal obsługuje tylko jedno wirtualne biuro prasowe konkretnej jednej firmy. To oznacza że na jeden login można obsługiwać tylko jedno konto firmowe. Również w tym przypadku ilość wpisów w dniu, miesiącu czy też roku jest nieograniczona dla jednego konta. A to oznacza że nie musisz się ograniczać. Możesz umieszczać dowolną ilość wpisów w ramach tej usługi. Obsługa newsletterów do zapisanych subskrybentów również pozostaje na tym samym poziomie.

Do dodatkowych funkcji można zaliczyć, automatyczne dodanie loga firmy do działu „Zaufali nam”, co działa jako dodatkowa reklama firmy oraz wirtualnego biura (logo jest podlinkowane do wirtualnego biura prasowego firmy), na wszystkich podstronach naszego serwisu.

Funkcją premium jest dostęp do listy subskrybentów którzy korzystają z newslettera danej firmy. W podstawowej ofercie nie ma dostępu do listy subskrybentów.

W wersji „Firma Premium” można dodać do każdego wirtualnego biura prasowego aż pięciu użytkowników którzy mają dostęp do danego konta firmy. W wersji podstawowej można dodać tylko dwóch pracowników do jednego profilu. Funkcja ta ułatwia zarządzaniem kontem, osoba rejestrująca (rzecznik prasowy lub osoba z zarządu firmy), daje dostęp pracownikom, gdy dochodzi do rotacji pracowników wystarczy zmienić dane (login i hasło) dla kolejnego pracownika.

Wpisy informacji prasowych dodawane za pomocą konta „Firma Premium” mają możliwość wyróżnienia ich na liście informacji w widoku podstawowym oraz w kartach kalendarza. To kolejna forma promocji firm które wspierają nasz portal.

Ważną funkcją jest możliwość integracji strony firmowej z naszym wirtualnym biurem prasowym. Usługa ta w wersji podstawowej udostępnia widoczność na stronie firmy tylko 4 ostatnio dodane informacje prasowe z wirtualnego biura prasowego. W wersji „Firma Premium”, każdy użytkownik sam decyduje ile ostatnich wiadomości ma być widoczne na stronie firmowej.

Jak założyć konto „Firma Premium” ?

To bardzo proste, wystarczy zarejestrować podstawowe konto użytkownika w naszym portalu a następnie po przejściu czynności podczas pierwszego logowania , przejść do karty „Abonamenty” i wybrać konto „Firma Premium”, następnie użytkownik zostanie przekierowany do systemu automatycznych płatności DotPay, za pomocą którego będzie mógł natychmiast uregulować wpłatę. Po tej czynności system automatycznie zmieni status oraz przywileje użytkowanego konta wirtualnego biura prasowego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: