NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Umowa zakupu 98% akcji Murapol S.A.

2020-01-22 08:07:00

Możliwa sprzedaż 98,04% akcji Murapol S.A.

Z godnie z komunikatem prasowym który został opublikowany przez Zarząd spółki Awbud S.A., do obiegu wyszła informacja o zawarciu warunkowej przedwstępnej umowy kupna-sprzedaży 98,04 % udziałów w spółce Murapol S.A., od obecnych akcjonariuszy.

Murapol S.A., posiada na naszym portalu wirtualne biuro prasowe za pomocą którego komunikuje się z dziennikarzami oraz osobami zainteresowanymi informacjami z spółki.

Wydany komunikat prasowy informuje o zawarciu umowy kupna-sprzedaży w dniu 21. stycznia 2020 roku. Udziały w liczbie 98,04 procent o których mowa w komunikacie, to akcje w rękach osób fizycznych oraz osób prawnych. Kupującym ma być Aeref V PL Investment S.a.r.l., z siedzibą w Luksemburgu.

Spółka Murapol S.A., to dużych rozmiarów spółka kapitałowa zajmująca się budownictwem. Głównym kierunkiem rozwoju spółki Murapol S.A., to budownictwo mieszkaniowe. Z danych dostępnych w ogólnych kanałach informacyjnych wynika że w 2018 roku spółka sprzedała aż 3560 lokali mieszkalnych.

Awbud S.A., to również spółka z segmentu budownictwa. Jednak tutaj perspektywa jest szersza gdyż w zainteresowaniu spółki jest budownictwo komercyjne oraz realizacja obiektów przemysłowych. Spółka zajmuje się również rewitalizacją obiektów, realizacje ekologiczne jak i udzielanie się w budownictwie energetyki.


WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: