NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Rośnie świadomość o PR

2022-01-04 10:22:00
Responsive image

Właściciele oraz zarządzający firmami mają coraz większą świadomość o korzyściach płynących z działań PR w internecie oraz posiadania własnego wirtualnego biura prasowego zamiast zwoływania kosztownych i czasochłonnych konferencji.

Elektrownia jądrowa od Orlen

2021-12-08 14:23:00
Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

2021-12-06 15:53:00
Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

T-Mobile i atak DDoS

2021-12-05 07:21:00
Responsive image

W ostatnich dniach firma T Mobile poinformowała o wykryciu oraz obronie przed dużym atakiem typu DdoS na serwery firmy. Usługodawca poinformował że atak został szybko wykryty i kontrolowany, jednak niektórzy klienci mieli problemy z dostępem do usług.

Allegro wchodzi na GPW

2020-09-30 08:11:00
Responsive image

Od dłuższego czasu w mediach i wśród inwestorów słychać echa rozmów na temat debiutu Allegro na Giełdzie Papierów Wartościowych. Właśnie zakończono bardzo udane zapisy na akcje Allegro S.A., inwestorzy dopisali co sprawia że jedna akcja będzie warta w dniu debiutu aż 43 zł.

Orlen chce skupić akcje Energa S.A.

2020-09-28 08:10:00
Responsive image

Wygląda na to że Grupa Orlen S.A., postanowiła zostać jedynym właścicielem Energa S.A. Taki wniosek można wysnuć z ogłoszonego wezwania na zapisy do sprzedaży akcji Energa S.A., przez pozostałych akcjonariuszy. Jeśli wezwanie zakończy się sukcesem Orlen zostanie jedynym właścicielem grupy Energa S.A.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: