NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Gry, Rozrywka, Zabawa

Wieczory filmowe z Clintem Eastwoodem na placu Europejskim

2017-10-02 16:57:40
Responsive image

Już od 2 października na placu Europejskim rusza dwutygodniowy cykl wieczorów filmowych z Clintem Eastwoodem. W bieżącym tygodniu, od poniedziałku do środy oraz w piątek, pod wielkim namiotem będzie można obejrzeć filmy z udziałem lub w reżyserii znanego aktora.

Ghelamco Boules Cup 2017 i Ale Bule! Weekend z pétanque na placu Europejskim

2017-08-29 15:40:49
Responsive image

W pierwszy wrześniowy weekend plac Europejski zamieni się w wielką przestrzeń turniejową pétanque – słynnej francuskiej gry towarzyskiej. W sobotę 2 września rozegrany zostanie Ghelamco Boules Cup 2017 – jeden z najważniejszych w tym sezonie turniejów buli w Polsce, w którym zmierzą się licencjonowani gracze z całej Polski. Kolejnego dnia, w niedzielę 3 września, odbędą się rodzinne gry i zabawy podczas wydarzenia Ale Bule! otwarte dla wszystkich mieszkańców Warszawy.

Kino Letnie na placu Europejskim: „Serce lwa”

2017-08-16 12:40:52
Responsive image

Przed nami kolejny seans Kina Letniego na placu Europejskim. Już w najbliższy czwartek, 17 sierpnia o godzinie 21:00, na dużym ekranie pod Warsaw Spire będzie można obejrzeć fińsko-szwedzki dramat pt. „Serce lwa”. Na seans zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerem wydarzenia Samsung QLED TV i patronem medialnym – radiem Chillizet.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Mały książę”

2017-08-03 14:13:53
Responsive image

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera. Najmłodsi mieszkańcy Warszawy zobaczą nagrodzoną Cezarem animację na podstawie książki Antoine’a De Saint-Exupery – „Mały książę”. To jedna z najbardziej lubianych powieści, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci na całym świecie. Na seans zaprasza organizator wydarzenia – firma Ghelamco Poland.

Kino Letnie na placu Europejskim: „7 psychopatów”

2017-07-26 16:43:07
Responsive image

Kolejny raz na placu Europejskim zagości filmowa atmosfera. Najbliższy czwartkowy wieczór uprzyjemni jeden z najlepszych klasyków współczesnego kina brytyjskiego pt. „7 psychopatów”. Na seans Kina Letniego zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia: firmą Samsung i radiem Chillizet.

Dzień Dziecka na placu Europejskim

2017-06-02 12:56:44
Responsive image

Z okazji Dnia Dziecka Ghelamco Poland zaprasza na plac Europejski. Już 3 czerwca otwarta przestrzeń u stóp Warsaw Spire stanie się placem gier i zabaw dla najmłodszych warszawiaków. Wśród atrakcji przewidziano m.in. mini crossfit, przeciąganie liny, maraton Zumby oraz konkursy z nagrodami.  

Aktywny weekend w mieście

PK
2017-05-15 10:15:52
Responsive image

Wiosną wszyscy mamy więcej energii, spragnieni słońca i ruchu chętnie wyjeżdżamy za miasto lub szukamy okazji do aktywnego spędzania czasu blisko domu. Potrzeba naprawdę niewiele, by przyjemnie spędzić czas.

Galeria Północna zaprasza najmłodszych do Sali Zabaw Fikołki

2017-04-25 15:22:12
Responsive image

Obok kompleksowej oferty sklepów i punktów usługowych, Galeria Północna mocno stawia na rozrywkę. Centrum handlowe zaproponuje kilka form spędzania wolnego czasu zarówno dorosłym, jak i najmłodszym klientom. Podczas gdy rodzice będą zajęci zakupami, na dzieci czeka moc atrakcji w Sali Zabaw Fikołki. Nowy najemca zapewni im zabawę na nowoczesnej kilkupoziomowej konstrukcji, ściankach wspinaczkowych a także zorganizuje urodziny oraz warsztaty dla dzieci od 6 m-ca do 11 roku życia.

Dzień chłopaka z Galerią Grafitt

2016-09-27 13:55:56
Responsive image

Mój chłopak, jak z filmu – to hasło przewodnie, które rozpoczyna wyjątkowy konkurs organizowany przez Galerię Grafitt z okazji Dnia Chłopaka. W zabawie każdy może wziąć udział, do wygrania miesięczny abonament parkingowy.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: