NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Gry, Rozrywka, Zabawa

Dzień Dziecka na placu Europejskim

2017-06-02 12:56:44
Responsive image

Z okazji Dnia Dziecka Ghelamco Poland zaprasza na plac Europejski. Już 3 czerwca otwarta przestrzeń u stóp Warsaw Spire stanie się placem gier i zabaw dla najmłodszych warszawiaków. Wśród atrakcji przewidziano m.in. mini crossfit, przeciąganie liny, maraton Zumby oraz konkursy z nagrodami.  

Aktywny weekend w mieście

PK
2017-05-15 10:15:52
Responsive image

Wiosną wszyscy mamy więcej energii, spragnieni słońca i ruchu chętnie wyjeżdżamy za miasto lub szukamy okazji do aktywnego spędzania czasu blisko domu. Potrzeba naprawdę niewiele, by przyjemnie spędzić czas.

Galeria Północna zaprasza najmłodszych do Sali Zabaw Fikołki

2017-04-25 15:22:12
Responsive image

Obok kompleksowej oferty sklepów i punktów usługowych, Galeria Północna mocno stawia na rozrywkę. Centrum handlowe zaproponuje kilka form spędzania wolnego czasu zarówno dorosłym, jak i najmłodszym klientom. Podczas gdy rodzice będą zajęci zakupami, na dzieci czeka moc atrakcji w Sali Zabaw Fikołki. Nowy najemca zapewni im zabawę na nowoczesnej kilkupoziomowej konstrukcji, ściankach wspinaczkowych a także zorganizuje urodziny oraz warsztaty dla dzieci od 6 m-ca do 11 roku życia.

Dzień chłopaka z Galerią Grafitt

2016-09-27 13:55:56
Responsive image

Mój chłopak, jak z filmu – to hasło przewodnie, które rozpoczyna wyjątkowy konkurs organizowany przez Galerię Grafitt z okazji Dnia Chłopaka. W zabawie każdy może wziąć udział, do wygrania miesięczny abonament parkingowy.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: