NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Turystyka, Podróże, Hotele

Wiosna w Muzeum Polskiej Wódki

2021-05-14 08:50:00
Responsive image

Muzeum Polskiej Wódki to przestrzeń, w której prezentowana jest wyjątkowa historia Polskiej Wódki – Chronionego Oznaczenia Geograficznego UE. Muzeum ponownie otworzyło swoje drzwi dla zwiedzających na początku maja, w formule zgodnej z obowiązującymi wytycznymi GIS. Wraz z otwarciem organizatorzy Muzeum informują o nowościach oraz atrakcjach planowanych w związku ze zbliżającymi się 3. urodzinami tego miejsca.

JEDNO Z NAJBARDZIEJ ORYGINALNYCH MUZEÓW W WARSZAWIE WRACA Z WYJĄTKOWĄ OFERTĄ

2021-02-05 08:00:00
Responsive image

Mowa o Muzeum Polskiej Wódki. To oryginalne miejsce ma w swojej ofercie nie tylko zwiedzanie rozbudowanej ekspozycji, poświęconej historii Polskiej Wódki, która wpisana jest na listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych UE. Oferta obejmuje również spotkania w formie warsztatów czy wykładów.

Rezerwacje ruszyły – pierwsza mobilna sieć hoteli Good Spot czeka na turystów

2021-01-27 13:54:00
Responsive image

W sercu Karkonoszy – w Karpaczu, do dyspozycji gości zostały oddane trzy przestronne i w pełni wyposażone mobilne apartamenty. Rezerwacje ruszyły 22 stycznia. Niepowtarzalny koncept Good Spot – projekt świadomy komfortu, nowoczesności i proekologicznych standardów, urzeka koneserów podróży.

"Dzieci blisko natury" - odpowiedź Polish Outdoor Group na lockdownowy stres

2020-11-13 07:43:00
Responsive image

Stowarzyszenie Polish Outdoor Group stworzyło autorski projekt społeczno-edukacyjny „Dzieci blisko natury” skierowany do dzieci w wieku 2-12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Akcja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wsparcia krajowej turystyki w czasach pandemii oraz ma na celu m.in. kreowanie outdoorowego stylu życia, budowę świadomości społecznej outdooru i wspieranie działań proekologicznych. Projekt promowany był w kanałach social media stowarzyszenia na Facebooku @polishoutdoorgroup, na Instagramie #dzieci.blisko.natury oraz na stronie www.dziecibliskonatury.pl Akcję poparli także influencerzy: #mikrowyprawy, #weroampoland, #ourlittleadventures, #zpamietnikapolicjantki.

Zamykamy Muzeum - oferujemy zwiedzanie online

2020-11-06 10:16:00
Responsive image

Muzeum Polskiej Wódki od początku stawiało na rozwój i nieustanne szukanie sposobów na uatrakcyjnienie zwiedzania i doświadczenia historii „Polskiej Wódki” w możliwie najciekawszy i najodpowiedniejszy dla odbiorcy sposób. I choć od 7 do 29 listopada 2020 r., zgodnie z rządowymi obostrzeniami, Muzeum nie będzie można zwiedzać osobiście, nie oznacza to, że w ogóle nie będzie można korzystać z szansy zobaczenia jego ciekawych galerii i eksponatów w towarzystwie przewodnika. Mimo zamknięcia nadal działamy online. Oferujemy nie tylko wirtualne zwiedzanie, ale zapraszamy także do poznania tajemnic naszego Muzeum oraz ludzi, którzy tu pracują.

Pokój z widokiem na winnicę

2020-10-28 12:00:00
Responsive image

Winiarnie we włoskim Trentino to wyjątkowe miejsca, w których można zgłębić ciekawe losy rodzin producentów, degustować wspaniałe wina, łącząc przyjemność dla podniebienia z odkrywaniem najstarszych tradycji tego regionu. Rolnictwo w regionie dało początek niezwykłej więzi człowieka z naturą. W efekcie powstał zróżnicowany ekosystem, na który składają się piękne krajobrazy, na tle których wyróżniają się małe parcele z winnicami. Trentino to region bogaty w sieć urokliwych winnic, które można nie tylko zwiedzać, ale w których można również zatrzymać się na nocleg.

Atrakcje na wakacje - znajdź inspiracje na wymarzony urlop!

2020-10-02 08:47:00
Responsive image

Wybierasz się po raz pierwszy na zagraniczne wakacje, a może zdecydowałeś się na wczasy w Polsce? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Chcemy przekazać Ci wiele praktycznych porad i wskazówek dla podróżnika. Poszukaj razem z nami wakacyjnych inspiracji i spraw, aby Twój urlop był niezapomniany.

Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach

2020-09-24 08:37:00
Responsive image

Jesień to idealny moment na połączenie aktywności pod gołym niebem z kosztowaniem regionalnych specjałów. We włoskim regionie Trentino nawet do późnej jesieni nie zabraknie okazji do podziwiania gór w ich najczystszej postaci oraz odkrywania wyjątkowej, lokalnej kuchni. Wszystko dzięki wydłużonemu funkcjonowaniu poszczególnych schronisk górskich i wyciągów oraz kulinarnej inicjatywie „I Rifugi del Gusto” („Schroniska pełne smaku”).

5 rzeczy, których nie możesz przeoczyć przed wyjazdem

2020-09-16 15:12:00
Responsive image

Lato dobiega końca, a to świetna okazja na bliższy lub dalszy wyjazd. O czym pamiętać, aby móc w pełni cieszyć się odpoczynkiem i nasycić wzrok pięknem odwiedzanych miejsc? Prezentujemy krótką listę, która pomoże w przygotowaniach do ostatnich letnich wyjazdów.

Na wakacje samochodem lub motocyklem

2020-08-25 08:30:00
Responsive image

Podróżowanie autem daje niezależność, możliwość zwiedzania miejsc „po drodze” oraz spontanicznego modyfikowania kierunku i czasu wyprawy. Samochodem łatwiej uciec od zatłoczonych miast i dotrzeć do małych gospodarstw agroturystycznych oraz ustronnych miejsc na łonie przyrody. Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, włoski region Trentino proponuje 4 trasy tematyczne: „Dolomickie krajobrazy”, „Historia i kultura”, „Natura i Kultura” oraz „Szlaki wina”.

„Natural wellness” – prosty sposób na stres

2020-07-22 08:15:00
Responsive image

Po miesiącach izolacji, wiele osób marzy o odstresowaniu się na łonie natury. Planując urlop wypatrujemy otwartych przestrzeni, poszukujemy form detoksykacji i regeneracji sił. Trafionym wyborem mogą okazać się ścieżki „natural wellness”, dostępne we włoskim regionie Trentino.

Przejazdy Hoperem w salonikach Kolportera

2020-07-14 12:24:00
Responsive image

W salonikach Kolportera można zamawiać przejazdy Hoperem. To innowacyjna usługa transportowa „od adresu do adresu”, realizowana komfortowymi minivanami.

Niemal 500 interwencji assistance samochodowego dziennie w długi weekend czerwcowy

2020-06-16 05:36:00
Responsive image

Z danych Mondial Assistance wynika, że w dniu wyjazdu na długi weekend (środa 10.06) liczba interwencji była 15% wyższa, niż w środę tydzień wcześniej.

Turystyka w czasach pandemii. Jak będą wyglądały tegoroczne wakacje?

2020-06-10 05:31:00
Responsive image

Ostatnie miesiące pokazały środowisku związanemu z turystyką, że nieprzewidziane zdarzenia mogą przybrać charakter masowy i sparaliżować całościowo sektor turystyki.

12 czerwca Muzeum Polskiej Wódki świętuje drugie urodziny!

2020-06-10 08:00:00
Responsive image

Z okazji drugich urodzin, w najbliższy piątek 12 czerwca, Muzeum Polskiej Wódki przygotowało szereg atrakcji dla zwiedzających, zarówno tych którzy zdecydują się osobiście odwiedzić Muzeum w długi weekend, jak dla internautów, którzy wybiorą opcję wirtualnej wycieczki po muzealnych galeriach.

Włoskie Trentino gotowe na przyjęcie turystów

2020-06-05 09:02:00
Responsive image

3 czerwca Włochy ponownie otworzyły swoje granice dla wszystkich krajów UE i Wielkiej Brytanii. Turyści nie będą musieli poddawać się kwarantannie po przybyciu do Włoch na miejsce docelowego wypoczynku, ale i tak wielu z nich będzie szukać spokojnego i ustronnego miejsca. Trafionym wyborem może okazać się region Trentino – doskonała destynacja dla osób poszukujących otwartych przestrzeni i bliskości natury. Szczególnie, że w prowincji nie obowiązują ograniczenia dotyczące indywidualnych aktywności na świeżym powietrzu, a wszystkie placówki turystyczne zostały w ciągu ostatnich tygodni przystosowane i przeszkolone pod kontem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa gościom i pracownikom.

150 rocznica zdobycia strzały Dolomitów – Cimon della Pala

2020-05-21 09:45:00
Responsive image

Kiedy 3 czerwca 1870 roku brytyjski podróżnik Edward Robson Whitwell i jego towarzysze wspięli się na zjawiskowy szczyt góry Cimon della Pala w Dolomitach, nie podejrzewali jaką sławę i popularność wśród turystów zyska sobie to malownicze miejsce w przyszłości. Dzisiaj, po 150 latach, szczyt ten wciąż zachwyca tłumnie przybywających do regionu Trentino podróżników, a jego zdobycie jest marzeniem niejednego amatora wspinaczki górskiej.

Narty z EKUZ to za mało

2020-02-12 06:44:00
Responsive image

Zima to czas, w którym Polacy chętnie wyjeżdżają w góry. Słowacja i Czechy to jedne z najpopularniejszych destynacji.

Globalne zmiany w turystyce i podróżach międzynarodowych

2019-12-05 06:59:00
Responsive image

Do 2040 roku podróże międzynarodowe staną się szybszą i łatwiejszą formą aktywności niż kiedykolwiek wcześniej oraz zapewnią bardziej zróżnicowane doświadczenia dla podróżujących.

Malta: 10 najlepszych miejsc na odpoczynek nad morzem!

2019-07-08 13:16:00
Responsive image

Marzą Ci się długie spacery nad brzegiem morza? Albo po prostu błogi relaks nad wodą? Oto lista 10 najlepszych miejsc na nadmorski odpoczynek na Malcie.

95% Polaków nie zna maksymalnej kwoty odszkodowania za zakłócony lot

2018-08-07 13:24:00
Responsive image

Aż 95% podróżujących samolotami Polaków nie zna maksymalnej kwoty odszkodowania finansowego, o jaką mogą ubiegać się od linii lotniczych w przypadku odwołania lub opóźnienia podróży – wynika z badań przeprowadzonych w lipcu br. na zlecenie platformy technologicznej GIVT, pomagającej pasażerom linii lotniczych w uzyskaniu odszkodowań za opóźnione lub odwołane loty. Zaledwie 5% badanych potrafiło wskazać, że jest to 600 euro.

Kamienica w śródmieściu wyczyszczona – Brzeziny pięknieją w oczach

2018-06-07 14:26:56
Responsive image

Historyczne centrum miasta przyciąga mieszkańców Brzezin. Tu spędzają wolny czas, spacerują. Dlatego niezmiernie cieszy fakt, że miejsce staje się coraz piękniejsze i bardziej przyjazne brzezinianom. Właśnie została odświeżona kamienica pod nr 6 na Placu Jana Pawła II., co miało miejsce w ramach akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!”.

Sionka na Starym Rynku po renowacji – Ostrów Wielkopolski coraz piękniejszy

2018-06-07 14:24:51
Responsive image

Sionki znają chyba wszyscy ostrowianie – tajemnicze przejścia umożliwiają szybkie dotarcie ze Starego Rynku do przyległych kwartałów. Piesi i rowerzyści korzystają z nich niezwykle często. Dlatego wspaniałą wiadomością dla mieszkańców jest renowacja w ramach akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!” tej najbardziej klimatycznej sionki umiejscowionej przy Starym Rynku 33. Ostrowska lokalizacja znalazła się bowiem w prestiżowym gronie czterech miejsc odnawianych podczas 1. etapu programu.

„Cif. Witaj, piękna Polsko!”, czyli jak program zmienia oblicza polskich miast

2018-06-07 14:21:00
Responsive image

„Cif. Witaj, piękna Polsko!” to akcja społeczno-edukacyjna, której misja to uświadamianie Polakom, jak ważne jest, by dbać o swoje otoczenie – także zewnętrzne, dzielone z innymi mieszkańcami.

Czy jeździsz taksówkami?

2018-03-21 13:08:32
Responsive image

Nie za każdym razem jesteśmy w stanie pozwolić sobie na komfortowe podróżowanie swoim autem. Realia są takie, że komunikacja publiczna nie jest idealnym rozwiązaniem. W podobnej sytuacji z ratunkiem spieszą nam niezliczone firmy taksówkarskie.

Szlaki Duszy, starożytne Pompeje i spektakl świateł w Salerno czekają na polskich turystów.

2017-12-04 10:41:15
Responsive image

Podczas 25-tych jubileuszowych Targów Turystycznych w Warszawie włoski region Kampania zaprezentował bardzo ciekawą ofertę turystyczną dla aktywnych zarówno fizycznie jak i duchowo turystów z Polski.

Bilety POLREGIO i Kolei Śląskich dostępne w salonikach prasowych Kolportera

2017-10-30 12:18:01
Responsive image

Od dzisiaj pasażerowie mogą kupić bilety na pociągi POLREGIO w blisko 800 salonikach prasowych Kolportera. Nowy kanał sprzedaży to kolejne udogodnienie wprowadzone dla pasażerów POLREGIO.

Koniec sezonu na kempingach w Polsce

2017-09-07 13:00:30
Responsive image

Polska jest z pewnością niezwykle fascynującym turystycznie państwem. Posiadamy duże dobrodziejstwo, mając możliwość urlopu zarówno nad Bałtykiem lub w imponujących górach. Polska gwarantuje również wiele pól kempingowych.

Niezapomniane wakacje na cempingu

2017-08-12 16:56:19
Responsive image

Długo wypatrywaliśmy ze znajomymi kreatywnego sposobu zorganizowania wolnego czasu w wakacje. Wiele razy mówiono nam o przyczepach kempingowych, dlatego sami zapragnęliśmy zakosztować takowej metody wypoczynku.

Czy potrzebna Ci klima w przyczepie kempingowej?

2017-07-28 13:25:25
Responsive image

Przyczepy kempingowe to niesłychanie dobra inwestycja dla ludzi, którzy lubią mobilne urlopy. Tymczasem komfort odpoczynku w bardzo skwarne dni raczej spada jeśli nie dysponujemy klimatyzacją.

Jak wypocząć i nie zbankrutować?

2017-07-21 13:45:49
Responsive image

Na wakacje wyjedzie w tym roku ponad 16 milionów Polaków. Zdecydowana większość z nich wypoczywać będzie w Polsce i… przepłaci. Radzimy jak się przed tym uchronić  

Czy wypada zainwestować w klimatyzację dla przyczepy kempingowej?

2017-06-23 10:38:09
Responsive image

Przyczepy kempingowe to niezwykle trafna inwestycja na lato dla turystów, którzy cenią aktywne urlopy wypoczynkowe. Lecz komfort wypoczynku w bardzo skwarne dni odczuwalnie zmniejsza się jeżeli nie mamy klimatyzacji.

Postaw na aplikację do zamawiania taksi

2017-06-23 09:47:22
Responsive image

Taksi to zwykle bardzo funkcjonalna metoda podróżowania, szczególnie jeśli zależy wam na wygodnym oraz błyskawicznym trafieniu do określonego punktu. Rezerwowanie taksówki od pewnego czasu może być prostsze.

Bilety podróżne są już dostępne w sieci Kolportera w całej Polsce

2017-05-15 13:40:48
Responsive image

Już w 949 salonikach prasowych Kolportera klienci mogą kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe. W poniedziałek 15 maja ta usługa została uruchomiona w 83 punktach na terenie województw: świętokrzyskiego i opolskiego.

Wakacje z rodziną

2017-05-12 17:12:34
Responsive image

Miesiące wakacyjne to zwykle najodpowiedniejszy czas w trakcie roku, by zaplanować wyjątkowy odpoczynek i wyjechać z najbliższymi. Dogodną okazją może być dla Ciebie fakt, że dzieciaki mają sporo wolnego. i przerwę od nauki.

Bilety do JuraParków ponownie w salonikach Kolportera

2017-05-08 13:01:40
Responsive image

Trzydzieści tysięcy biletów do JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czeka na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja trwa do 30 czerwca.

Warto odwiedzić Twierdzę Kłodzko

2017-04-06 15:36:22
Responsive image

Dla koneserów ciekawej historii oraz wypoczynku, Kotlina Kłodzka stała interesującym miejscem do spędzenia urlopu. Rozwinięta infrastruktura wywołuje to, iż właściwie każdy odszuka w tym miejscu hotele bez trudu, a ogromny wybór niezwykłych atrakcji zapewni każdemu z nas bardzo wielu wrażeń.

Inwestycja w przyczepę kempingową

2017-04-06 15:07:55
Responsive image

Okres letni jeszcze mamy w perspektywie, natomiast z przybyciem pogodniejszych dni rozpoczynamy rozmyślać o wyjeździe. Wśród pomysłów coraz to powszechniej pojawiają się pomysły na bardzo swobodne spędzenie wczasów, czyli używanie przyczep kempingowych. Czy warto się nad tym zastanowić?

Kolporter rozwija sprzedaż biletów podróżnych

2017-03-22 09:41:16
Responsive image

Kolporter poszerza o kolejne województwa sieć saloników, sprzedających bilety kolejowe, autobusowe i busowe. Od 22 marca z tej oferty mogą korzystać również mieszkańcy województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Pomysły na najbliższe wakacje

2017-03-20 16:35:39
Responsive image

W trakcie planowania letniego wyjazdu sprawą istotną jest to, dokąd pojedziemy. Wyjątkowo istotną rzeczą, od jakiej zależny jest całokształt wyjazdu jest jeszcze to, jakiego typu bazę noclegową dobierzemy. Sporo z podróżujących odchodzi od renomowanych pensjonatów, lub luksusowych hoteli, nie musi stacjonować w szumnych miasteczkach turystycznych ale wybiera na urlop przyczepy kempingowe.

Pomysły na najbliższe wakacje

2017-03-20 15:45:04
Responsive image

W trakcie planowania letniego wyjazdu sprawą istotną jest to, dokąd pojedziemy. Wyjątkowo istotną rzeczą, od jakiej zależny jest całokształt wyjazdu jest jeszcze to, jakiego typu bazę noclegową dobierzemy. Sporo z podróżujących odchodzi od renomowanych pensjonatów, lub luksusowych hoteli, nie musi stacjonować w szumnych miasteczkach turystycznych ale wybiera na urlop przyczepy kempingowe.

Wakacje w drodze

2017-03-06 14:29:43
Responsive image

W czasie załatwiania urlopowego wyjazdu sprawą nadrzędną jest to, dokąd zmierzamy. Wyjątkowo znaczącą rzeczą, od jakiej zależy cały kształt naszego wypoczynku jest również to, jaki nocleg zadecydujemy się wybrać. Wielu z podróżujących rezygnuje z eleganckich pensjonatów, lub też hoteli, nie potrzebuje znajdować się w szumnych miasteczkach turystycznych i wybiera przyczepy kempingowe.

Tanie noclegi podczas wakacji

2017-03-06 10:51:56
Responsive image

W trakcie rozmieszczania urlopu sprawą nadrzędną jest to, gdzie będziemy wypoczywać. Nadzwyczaj ważką myślą, od jakiej jest zależny kształt tego wyjazdu jest dodatkowo to, jaki nocleg zadecydujemy się wybrać. Wielu z urlopowiczów odstępuje od renomowanych pensjonatów, lub też hoteli na rzecz tańszych rozwiązań.

Kolporter rozwija sieć sprzedaży biletów podróżnych

2017-03-01 10:43:14
Responsive image

Kolporter poszerzył ilość punktów sprzedających bilety kolejowe, autobusowe i busowe. Od 1 marca z tej oferty mogą korzystać również mieszkańcy województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Sudeckie atrakcje - Masyw Śnieżnika

2017-02-22 13:44:04
Responsive image

Znana z licznych atrakcji Kotlina Kłodzka kusi tak ciekawym obszarem górskim, jakim jest Masyw Śnieżnika. Ten potężny masyw, znany z licznych szlaków turystycznych oraz pięknych widoków, z pewnością zasługuje na uwagę turystów.

Kolporter poszerza sieć sprzedaży biletów podróżnych o kolejne województwa

2017-02-03 13:02:13
Responsive image

Kolporter poszerza sieć saloników prasowych, sprzedających bilety kolejowe, autobusowe i busowe. Od 3 lutego z tej oferty mogą już korzystać również mieszkańcy województw: lubelskiego i podkarpackiego.

Zimowe BHP - 3 zasady, które pozwolą ci być bezpiecznym na stoku

2017-01-26 10:14:14
Responsive image

Jak co roku, kierowcy narzekają na mroźną aurę i nieodśnieżane drogi, a dzieci cieszą się z kolejnych centymetrów śniegu. Dla najmłodszych zimowe miesiące to czas beztroskiej zabawy, wolny od szkoły. Zadbajmy o to, żeby rzeczywiście taki był, bo jak wskazują statystyki, wypadki niestety nie należą do rzadkości. W ubiegłym sezonie, tylko na stokach obsługiwanych przez GOPR doszło do ponad 1000 zdarzeń, które wymagały interwencji ratowników[1]. Można uniknąć przykrych następstw białego szaleństwa, kierując się kilkoma sprawdzonymi zasadami zimowego BHP, które obowiązują wszystkich miłośników sportów zimowych. Warto je przypomnieć, gdyż uczniowie pierwszych pięciu województw rozpoczęli już ferie.

QUBUS HOTEL UTYTUŁOWANY „GEPARDEM BIZNESU

2017-01-04 16:20:50
Responsive image

Instytut Europejskiego Biznesu po raz 11 wyróżnił najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Z 40 tysięcy kandydatów, „Gepardem Biznesu" zostało ponad 4 tys. firm. Wśród laureatów znalazł się także Qubus Hotel. Jest to kolejny tytuł po „Gazeli Biznesu" przyznany sieci za świetne wyniki finansowe.

Kolporter poszerza sieć sprzedaży biletów podróżnych

2016-12-16 11:42:59
Responsive image

Kolporter poszerzył ilość punktów sprzedających bilety kolejowe, autobusowe i busowe. Od 16 grudnia z tej oferty mogą korzystać również mieszkańcy województwa łódzkiego.

Kolejne saloniki Kolportera sprzedają bilety podróżne

2016-11-30 10:58:53
Responsive image

W ponad 60 salonikach i salonach prasowych Kolportera, zlokalizowanych na terenie województwa wielkopolskiego można już kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe blisko 140 przewoźników.

Kolporter poszerza sieć punktów sprzedaży biletów podróżnych

2016-11-15 10:53:25
Responsive image

W ponad 40 salonikach i salonach prasowych Kolportera, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego można kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe blisko 140 przewoźników.

Sposób na tanie loty do USA

2016-10-21 15:50:12
Responsive image

Nie jest łatwo znaleźć naprawdę tani lot do USA, a średnia cena biletów zakupionych w 2015 roku to aż 2873 zł. Koszt przelotu można jednak obniżyć. Jak? Z analiz Skyscanner wynika, że najkorzystniejszym miesiącem na podróż do Stanów Zjednoczonych jest wrzesień i maj - można wówczas zaoszczędzić ok. 7,5% na cenie biletu. Co jeszcze warto wiedzieć?

Jesienne zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej

2016-10-21 08:32:48
Responsive image

Ogrom możliwości do organizowania w Kotlinie Kłodzkiej niesamowicie wielu ciekawych eskapad do nadzwyczaj atrakcyjnych miejsc stanowi jedną z głównych cech fascynujących każdego roku zdecydowanie większe masy przyjezdnych.

Coraz więcej saloników Kolportera z biletami podróżnymi

2016-09-22 11:18:41
Responsive image

Kolporter poszerza, od 22 września, sieć punktów sprzedaży biletów podróżnych o ponad 70 saloników i salonów prasowych, zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego i w Opolu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: