NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Komputery, Internet, Elektronika

Acme DuraPAC Pro – komputer walizkowy teraz z ekranem 4K

2018-02-22 11:20:59
Responsive image

Komputer DuraPAC Pro to wydajny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny przystosowany do mobilnych aplikacji i ciężkich warunków pracy. Aluminiowa obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie jak na swoje gabaryty i odporne na uszkodzenia.

Advantech-DLoG DLT-M8110 - mobilny terminal wózkowy

2018-02-06 09:57:47
Responsive image

Problemem tradycyjnych terminali wózkowych jest brak ich mobilności. Dla sektora logistycznego, gdzie praca na wózku widłowym jest równie ważna jak praca poza pojazdem producent Advantech-DLoG wprowadził mobilne terminale wózkowe DLT-M8110.

Getac EX80 – tablet z certyfikatem ATEX

2018-01-02 11:07:58
Responsive image

Getac wprowadza do oferty tablet fully rugged EX80, pierwsze urządzenie certyfikowane do pracy w strefie 0 – ATEX / IECEx Zone 0. Strefa 0 odnosi się do środowiska, gdzie palny gaz jest obecny w atmosferze w sposób ciągły i przez długi okres czasu. Opracowany z myślą o pracy w niebezpiecznym i wybuchowym środowisku Getac EX80 wyróżnia się szczelną, antystatyczną obudową wraz z systemem kontroli temperatury jej powierzchni, by ograniczyć możliwość eksplozji spowodowanej wyładowaniem elektrostatycznym, kontaktem z rozgrzaną powierzchnią, ciepłem czy tarciem.

Advantech-DLoG wprowadza system Android na terminale wózkowe

2017-12-22 13:46:10
Responsive image

Popularny system Android znany głównie z komercyjnych urządzeń mobilnych jest coraz częściej wykorzystywany również w przemysłowych rozwiązaniach. By zwiększyć możliwości terminali wózkowych producent Advantech-DLoG wprowadził do oferty model DLT-V72 z systemem Android. Główną zaletą systemu jest zbliżony interfejs do komercyjnego systemu. Mimo komercyjnego wyglądu nie pozwala on pracownikowi na samodzielne instalowanie aplikacji. Dzięki możliwości wprowadzenia zmian w systemie wyłącznie przez uprawnionego serwisanta zachowujemy wyższy poziom bezpieczeństwa.

Optymalizacja procesów w branży motoryzacyjnej: Volkswagen AG zaufał komputerom Getac

2017-12-20 08:25:21
Responsive image

Pełniąc rolę wiodącego producenta wzmocnionych urządzeń komputerowych, firma Getac tworzy wysokiej jakości laptopy i tablety na potrzeby szerokiego zakresu branż i zastosowań. Firmie udało się także wypracować dobrą pozycję w branży motoryzacyjnej. Producenci i dostawcy w branży motoryzacyjnej z całego świata od lat korzystają z urządzeń marki Getac. Dziś firma może poszczycić się dołączeniem do grona jej międzynarodowych klientów znanego producenta Volkswagen AG. Grupa Volkswagen Group dodatkowo wyposażyła zakłady produkcji marek VW, Audi, Skoda i Seat oraz pojazdów użytkowych VW w nowe, specjalnie zaprojektowane wytrzymałe laptopy i tablety.

Przegląd najciekawszych etui dla iPhone 8 / 8 Plus dostępnych na polskim rynku

2017-10-02 14:16:33
Responsive image

Kupiliście lub planujecie zakup iPhone 8 / 8 Plus ? Zobaczcie jakie akcesoria dostępne są już w polskich sklepach. Każdy z nas posiada inne preferencje, jeden lubi wyrazisty styl inny wręcz przeciwnie – wyznaje zasadę minimalizmu i tego samego oczekuje od sprzętów lub gadżetów, którymi się otacza.

LED to przełom w drukowaniu

2017-09-30 13:25:58
Responsive image

Oki jako pierwsza firma wykorzystała w swoich urządzeniach drukujących technologię LED – premierowy model LED-owej drukarki pojawił się na japońskim rynku w 1987 r. Dzięki zastosowaniu w drukarkach głowic o dużej gęstości rozmieszczenia diod, Oki udało się też jako pierwszej firmie stworzyć kolorowe drukarki formatu A3, znacznie mniejsze od laserowych. LED daje wiele możliwości i dlatego określany jest jako przełom w drukowaniu.

„Made for Xperia” – daje pewność, że Twoje akcesoria będą w 100% kompatybilne ze smartfonami od Sony

2017-08-11 14:17:23
Responsive image

Może się zdawać że „Made for Xperia” to tylko niewiele znaczące hasło, które ma po prostu pomóc sprzedać produkt.

Kupujesz w sieci a odbierasz w punkcie. Co 5 klient chce sam odebrać paczkę

2017-05-17 15:51:31
Responsive image

Już co 5 klient zamiast dostarczenia przesyłki do domu woli odebrać paczkę w punkcie odbioru. Zamawianie przesyłek do wybranych punktów to jeden z trendów rynkowych. Takie rozwiązanie zyskuje coraz większe grono zwolenników i coraz więcej miejsc taką usługę oferuje.

Czy światłowód dotrze do wszystkich?

2017-03-03 16:00:57
Responsive image

Światłowód dla wielu Polaków jest nieosiągalny. Aż 64% z nas nie ma podłączonego światłowodu w miejscu zamieszkania. Co ciekawe niezależnie od wielkości miejscowości, te wyniki są bardzo podobne – pokazał raport Multimedialnej Agencji Informacyjnej Newsrm.tv „Polacy i wideo w sieci”.

X-Doria Lux Wood – prawdziwe drewno i anodyzowane alumium ochronią Twojego smartfona.

2017-03-02 14:58:51
Responsive image

Amerykański producent akcesoriów premium wzbogacił swoją kolekcję Defense Lux o nowe etui wykonane ze starannie dobranych i dopasowanych do siebie materiałów – anodyzowanego aluminium oraz prawdziwego drewna.

Płeć decyduje o tym co oglądamy?

2017-02-08 16:56:11
Responsive image

Polacy najchętniej oglądają materiały newsowe (27,4% badanych), na drugim miejscu znalazły się materiały eksperckie (25,6% badanych) na trzecim materiały szkoleniowe (19,6% respondentów). W sieci znacznie częściej newsów wideo poszukują mężczyźni (34,9%) niż kobiety (20,7%), które wybierają materiały poradnikowe – pokazały wyniki raportu pt. „Polacy i wideo w sieci” wykonanego na zlecenie Multimedialnej Agencji Informacyjnej Newsrm.tv.

Świąteczna, limitowana kolekcja ultra cienkich etui od Puro już w Polsce.

2016-11-28 15:13:17
Responsive image

Włoska marka Puro słynąca z przygotowywania ciekawych i oryginalnych kolekcji produktów ochronnych, przygotowała na nadchodzące święta Bożego Narodzenia limitowaną serię etui które wyróżniają się bardzo smukłą budową oraz ciekawymi wzorami.

Limitowana, świąteczna kolekcja ultra cienkich etui od Puro już w Polsce.

2016-11-28 15:10:14
Responsive image

Włoska marka Puro słynąca z przygotowywania ciekawych i oryginalnych kolekcji produktów ochronnych, przygotowała na nadchodzące święta Bożego Narodzenia limitowaną serię etui które wyróżniają się bardzo smukłą budową oraz ciekawymi wzorami.

Saturn na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

2016-10-10 16:52:31
Responsive image

W czwartek, 13 października br., w hali EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 wystartują największe w stolicy targi gier - T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Sieć Saturn, będąca partnerem handlowym targów, przedstawi najnowsze rozwiązania sprzętowe i zapewni odwiedzającym świetną zabawę. Kupujący będą mogli również skorzystać z oferty promocyjnej przygotowanej specjalnie dla uczestników imprezy.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: