NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ
Dodatki, Biżuteria

Kolekcja Euphoric Youth od UNOFFICIAL – osłoń oczy, pokaż twarz

2021-06-08 07:00:00
Responsive image

Promienie słońca, których wielu z nas wyczekuje z wielkim utęsknieniem, zapewniają nie tylko świetne samopoczucie i wakacyjny nastrój. Intensywne słoneczne światło pozwala też zaprezentować swoją letnią stylizację w pełnej krasie. Zwłaszcza jeśli zwieńczą ją przeciwsłoneczne okulary z kolekcji Euphoric Youth od UNOFFICIAL.

Tatuaże coraz bardziej kobiece

2017-10-19 12:56:35
Responsive image

Jeszcze do niedawna tatuaże kojarzone były głównie z wizerunkiem twardziela. Dziś chętniej wybierane są przez kobiety, jako sposób na wyrażenie siebie. Subtelne i delikatne wzory, a niekiedy prawdziwe dzieła sztuki sprawiają, że tatuaże coraz częściej podkreślają kobiecość.

Pierre et Ive - jubilerska perełka w ofercie Galerii Północnej

2017-07-31 13:45:10
Responsive image

Połączenie sklepu jubilerskiego z artystycznym atelier to wyróżnik Pierre et Ive Jewellery & Watches. W nowym butiku firmy w Galerii Północnej czeka na klientów biżuteria z limitowanych kolekcji, projekty młodych polskich twórców oraz wyroby jubilerskie renomowanych światowych marek.

Komfortowe torebki i akcesoria na ciepłe dni

2017-07-28 15:39:00
Responsive image

Praktycznie każda dziewczyna doświadczyła w swoim życiu momentu, w którym raczej nie wiedziała, jaką torebkę wybrać. Szczególnie trudne oczywiście będzie wytypowanie torebki na lato.

Mania naklejkowa wkroczyła do Polski – stwórz własne niepowtarzalne etui

2017-04-18 15:55:38
Responsive image

Włoski producent stylowych akcesoriów do urządzeń przenośnych zaprezentował nową wyjątkową kolekcję etui, za pomocą których w oryginalny sposób wyrazimy własne emocje czy pokażemy w jakim nastroju właśnie jesteśmy !

Zestawy świąteczne NEUTROGENA® – podaruj piękno w prezencie

2016-11-29 14:31:09
Responsive image

Upominkowe zestawy kosmetyków to znakomity pomysł na świąteczny prezent – zapewniają kompleksową, spotęgowaną pielęgnację, atrakcyjną cenę i bezpieczeństwo stosowania preparatów zawierających spójne składniki. Marka NEUTROGENA® przygotowała aż pięć upominkowych zestawów, które spełnią oczekiwania każdej cery.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: