NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Systemy wideokonferencyjne i zestawy do wideokonferencji

Responsive image

Zmiany w kosztach utrzymania firm oraz ograniczenia, które napotkaliśmy w 2020 roku, spowodowały że musimy zweryfikować swoje podejście względem delegacji pracowników i przejść na systemy wideokonferencji.

Akcja fundacji Ronalda McDonalds

Responsive image

Jak co roku fundacja Ronalda McDonalds zbiera pieniądze na cele swojej działalności charytatywnej. Fundacja zbiera pieniądze aby wybudować trzeci dom Ronalda McDonalds w Polsce.

archiwum

Każda firma, organizacja oraz instytucja potrzebuje biuro prasowe oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje, które trafiają do dziennikarzy. Za pomocą centrum informacji prasowych informuj o postępach przedsiębiorstwa. Treści zamieszczone na centrum informacji prasowej mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe wirtualne biuro prasowe na Centrum PRasowe. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Przedstawiciele Grupy Cerrad na gali Red Dot

2022-06-28 07:25:00
Responsive image

Red Dot Award to najważniejsza nagroda w świecie designu. W gronie nagrodzonych nie zabrakło firmy Cerrad.

Paweł Klimas z tytułem Promotora XXI wieku 2022

2022-06-25 08:32:00
Responsive image

Paweł Klimas, dyrektor ds. rozwoju biznesu i członek Zarządu w Klimas Wkręt-met, został uhonorowany tytułem Promotora XXI wieku, przyznawanego w ramach rankingu Budowlanej Marki Roku.

Biznes musi być Eko - Zaczynamy od siebie!

2022-06-25 08:18:00
Responsive image

Statystyczny Polak zużywa ok. 100-120 litrów wody dziennie, a zasoby wodne w Polsce są na niskim poziomie – niższym niż średnia w Europie.

Wirtualna recepcja, czyli czytnik, który może wszystko

2022-06-25 08:06:00
Responsive image

Branża najmu krótkoterminowego nie stoi w miejscu, a po lockdownie szybko nadrabia straty i sięga po nowe rozwiązania.

Odpowiedzialnie i humanistycznie w przyszłość. Nowy Raport Społeczny ASTOR

2022-06-24 15:46:00
Responsive image

Publikacja nowego raportu społecznego Grupy ASTOR, dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu to, z jednej strony, podsumowanie działalności spółki w latach 2016-2021.

Programy lojalnościowe: Użytkownicy nowych technologii wybierają Klub MediaMarkt

2022-06-24 15:24:00
Responsive image

Programy lojalnościowe dają konsumentom liczne przywileje i zniżki, które szczególnie cenią sobie polscy klienci. Dzięki temu stają się one coraz popularniejsze w kolejnych branżach.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: