NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Czym powinna wyróżniać się dobra restauracja w Gdańsku na specjalną okazję?

Responsive image

Czym powinna wyróżniać się dobra restauracja w Gdańsku na specjalną okazję?

Systemy wideokonferencyjne i zestawy do wideokonferencji

Responsive image

Zmiany w kosztach utrzymania firm oraz ograniczenia, które napotkaliśmy w 2020 roku, spowodowały że musimy zweryfikować swoje podejście względem delegacji pracowników i przejść na systemy wideokonferencji.

archiwum

Każda firma, organizacja oraz instytucja potrzebuje biuro prasowe oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje, które trafiają do dziennikarzy. Za pomocą centrum informacji prasowych informuj o postępach przedsiębiorstwa. Treści zamieszczone na centrum informacji prasowej mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe wirtualne biuro prasowe na Centrum PRasowe. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

#MamyNaToRadę! Rusza Wirtualna Poradnia Pedagogiczna

Responsive image

Masz pytanie do pedagoga, psychologa dziecięcego albo logopedy? Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej. Specjalistki, pracujące w przedszkolach i szkołach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Wyręczając doktora Google.

Parki handlowe atrakcyjniejszymi aktywami niż biurowce

2024-02-21 15:09:00
Responsive image

Agata Karolina Lasota, dyrektor zarządzająca LBC Invest

Chiński w czterech tonach wiosną

Responsive image

Ośrodek „Instytut Konfucjusza w Krakowie” zaprasza wszystkich na wiosenne kursy języka chińskiego.

Energooszczędne drzwi zewnętrzne. Jakie drzwi wybrać do termomodernizacji?

2024-02-21 10:21:00
Responsive image

Wracamy do mieszkania po intensywnym dniu, zamykamy za sobą drzwi i czujemy domowe ciepło. Czas na relaks przy ulubionej herbacie lub kawie… To przyjemny scenariusz, w którym ważną rolę grają dobrze dobrane drzwi zewnętrzne. Gdy te użytkowane w naszym domu są już stare i nieszczelne, to możemy je wymienić z dofinansowaniem. Doradzamy, jakie rozwiązania wybrać, żeby cieszyć się przytulnym wnętrzem i płacić mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Zbliża się XXXI edycja Welconomy. Jacek Janiszewski: w przeddzień wyborów potrzebujemy otwartego dialogu

2024-02-21 10:02:00
Responsive image

W dniach 25-26 marca 2024 roku w Toruniu po raz kolejny odbędzie się kongres społeczno-gospodarczy XXXI Welconomy Forum in Toruń. Tematyka obejmie analizę najważniejszych wyzwań stojących przed Polską, w tym wyborów samorządowych, europejską i światową gospodarką oraz procesów integracji i globalizacji. W 2024 roku oprócz wyborów samorządowych czeka nas wybór europarlamentarzystów, a cały świat przygląda się walce o władze w USA.

Nowe technologie w systemach fotowoltaicznych na dachach domów jednorodzinnych na przykładzie VARIO

2024-02-21 06:36:00
Responsive image

Zintegrowany system fotowoltaiczny VARIO to nowość w ofercie CREATON Polska.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: