NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

McDonald i KFC obniżają ceny

Responsive image

Restauracje McDonald's i KFC postanowiły obniżyć ceny swoich dań w celu przyciągnięcia większej liczby klientów. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek frekwencji w restauracjach, głównie spowodowany inflacją i wzrostem cen. Wprowadzenie promocji ma na celu zachęcenie ludzi do ponownego odwiedzenia tych popularnych sieci fast foodów. Obniżka cen jest strategią mającą na celu utrzymanie konkurencyjnej pozycji na rynku, ponieważ wiele innych miejsc również stara się przyciągnąć klientów poprzez obniżki. Restauracje obydwu sieci liczą na to, że promocje przyciągną zarówno stałych, jak i nowych klientów, zapewniając im smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach.

Nieprawidłowości przy wyborach 15 października 2023

Responsive image

Niestety to kolejne wybory podczas rządów PiS, które noszą liczne znamiona nieprawidłowości a wręcz próby zawłaszczenia czy nazywając po imieniu oszustwa wyborczego. Wystarczy jeden fakt, zabrakło kart wyborczych w wielu punktach głosowania mimo że każda komisja obwodowa dokładnie wiedziała ile ma głosujących.

archiwum

Każda firma, organizacja oraz instytucja potrzebuje biuro prasowe oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje, które trafiają do dziennikarzy. Za pomocą centrum informacji prasowych informuj o postępach przedsiębiorstwa. Treści zamieszczone na centrum informacji prasowej mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe wirtualne biuro prasowe na Centrum PRasowe. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

W oczekiwaniu na ożywienie inwestycyjne

2023-10-26 13:30:00
Responsive image

Inwestorzy poszukują okazji rynkowych i aktywów typu value-add. Firmy optymalizują portfolia, wystawiając na sprzedaż nieruchomości, które nie pasują do nowych strategii inwestycyjnych

Nawet 8% na Lokacie Powitalnej dla nowych klientów

2023-10-25 07:32:00
Responsive image

Credit Agricole proponuje 8 proc. na Lokacie Powitalnej. Żeby skorzystać z tej oferty, trzeba otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać. Promocja obowiązuje do 5 listopada br.

Innowacyjny system spłukiwania Silent Flush LAUFEN

2023-10-25 05:19:00
Responsive image

Łazienka staje się przestrzenią coraz bardziej komfortową i wchodzącą w idealne interakcje ze swoimi użytkownikami.

Kupujemy dachówkę cementową. Na co warto zwrócić uwagę wybierając produkt na dach?

2023-10-24 19:03:00
Responsive image

Wybór dobrej dachówki cementowej może wydawać się trudnym zadaniem.

Energetyka będzie jak internet - całkowicie rozproszona

2023-10-24 18:47:00
Responsive image

OZE Biomar wyrasta na lidera rynku, który czeka boom po odblokowaniu pieniędzy z KPO

Ułatwienie dla biznesu – tomHRM wprowadza bezpłatny pakiet systemu do rekrutacji pracowników

2023-10-24 12:35:00
Responsive image

Funkcjonalny i pozwalający zaoszczędzić czas program do zarządzania procesami rekrutacyjnymi nie musi być drogi. tomHRM wychodzi przedsiębiorcom naprzeciw, udostępniając swoje narzędzie do wspierania procesów rekrutacji bez dodatkowych kosztów. Rekrutuj efektywnie nie martwiąc się o koszty!

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: