NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Stalexport Autostrady

Responsive image

Informacje płynące z spółki zarządzającej autostradą A4 między Krakowem a Katowicami notuje zyski i wypłaca dywidendę. Ciekawy kąsek dla graczy mogących inwestować w długoterminowo.

Bankructwo Pruchnik S.A.

Responsive image

Koniec jednej z najstarszych firm na GPW, bankructwo Pruchnik S.A. To wydarzenie roku. Firma ta zajmowała się głównie projektowaniem i produkcją odzieży męskiej. Jednak mimo ostatnich zmagań i prób naprawy sytuacji, ostatecznie spółka ogłosiła upadłość.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Nowa oferta Centrum Prasowe dla wszystkich

2018-07-02 16:34:37
Responsive image

CentrumPrasowe.pl opublikowało niedawno nową ofertę podzieloną na różne segmenty. Podstawową usługą jest Wirtualne Biuro Prasowe (WBP) dla Start-up-ów oraz mikro firm. Pozostałe oferty skierowane są do różnych przedsiębiorstw wraz z agencjami PR.

W PUŁAPCE DOPINGU

Responsive image

26 i 27.06.2018 r. w Warszawie Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji było organizatorem II wydarzenie w ramach projektu Antydoping Green Seal współfinansowanego z programu Erasmus+Programe, Key Action Sport. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 6 krajów partnerskich z Belgii, Chorwacji, Włoch, Hiszpanii,Polski i Wielkiej Brytanii. Celem projektu jest naświetlenie problemu dopingu w sporcie rekreacyjnym, zwiększenie świadomości i zagrożeń wynikających ze stosowania używek oraz opracowanie programu walki z dopingiem.

O czym marzy dziennikarz i o czym marzy firma

2018-06-29 23:45:02
Responsive image

Opublikowaliśmy niedawno dwa artykuły na temat zbliżony do niniejszej treści. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z niektórymi wywodami na temat naszej filozofii.

Komputronik na Kaszubach

2018-06-28 16:20:38
Responsive image

30 czerwca br. od 10:00 Komputronik zaprasza wszystkich klientów do Galerii Kościerskiej przy ul. Miodowej 15 na re-otwarcie salonu w Kościerzynie.

„161 Centrum Biurowe Jasnogórska 1” – kolejna stacja Wavelo

2018-06-26 12:34:22
Responsive image

Dotychczasowe 161, a od 15 czerwca jeszcze jedna. Sieć z rowerowymi stojakami Wavelo poszerzyła się o kolejny punkt. Użytkownicy systemu mogą pozostawić i pobrać jednoślady ze stacji sponsorskiej pod biurowcem przy Jasnogórskiej 1. Jest to inicjatywa głównego najemcy Grupy CANPACK, kompleksu biurowego oraz jego właściciela, Blue House Capital.

Świat oczami dziecka, czyli o wpływie otoczenia na rozwój najmłodszych

2018-06-25 15:29:41
Responsive image

Dom – przestrzeń, która ma dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. W taki sposób ją budujemy, dbamy o nią, bo mamy świadomość, że ma ona wpływ na rozwój najmłodszych. Natomiast rzadko zdajemy sobie sprawę, że także otoczenie na zewnątrz, z którym dziecko ma styczność, wpływa na jego odczucia, emocje, samopoczucie oraz może kształtować pozytywne nawyki i zachowania.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: