NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

100 tyś testów od UNIMOT S.A.

Responsive image

Polska spółka UNIMOT S.A., podaruje Polsce 100 tysięcy testów wykrywających SARS-CoV-2 wywołujący groźną chorobę COVID-19. Spółka ma prośbę do rządu Polskiego aby zwolniła transakcję z cła i podatku VAT.

Baltona S.A., do przejęcia

Responsive image

Sieć sklepów wolnocłowych może stać się własnością Państwowe Porty Lotnicze. UOKiK właśnie wydał zgodę na przejęcie 100 % udziałów w spółce handlowej. Dzięki temu PPL wzbogaci się o dobrze prosperujący interes.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Black design w łazience i kuchni

2020-03-17 06:39:00
Responsive image

Czerń sprzedaje się jak świeże bułeczki. Także w przestrzeni łazienki i kuchni. Dziś rynkowa oferta czarnego wyposażenia tych wnętrz obejmuje głównie armaturę, ale znajdziemy również czarne meble, wanny, ceramikę, zlewozmywaki czy płytki.

Nigdy więcej nie zabraknie Ci mocy z power bankiem Borofone o pojemności 10000 mAh

2020-03-16 19:55:00
Responsive image

Rozładowany telefon to jeden z najczęstszych problemów z jakimi borykają się na co dzień osoby korzystające z nowych technologii. Fanom marki Apple, którym wielokrotnie zdarza się zapomnieć o naładowaniu swojego smartfona z pomocą przyjdzie produkt marki Borofone.

Bezpieczny link do mapy zachorowań na COVID19 od TnijURL.com

2020-03-16 13:50:00
Responsive image

Nasza strona przeciw działa pewnym formom wyłudzenia przez oszustów. Tym razem aby zapewnić bezpieczeństwo osobom, które poszukują informacji na temat obecnego stanu zakażeń wirusem SARS-CoV-2, udostępniamy bezpieczny skrócony link który można otworzyć na telefonie lub tablecie bez korzystania z niebezpiecznych aplikacji.

PGE zachęca klientów do kontaktu zdalnego

2020-03-13 06:25:00
Responsive image

Największy sprzedawca energii w Polsce zwraca się do klientów, aby w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo korzystali z Infolinii PGE i elektronicznego Biura Obsługi Klienta, ograniczając wizyty w stacjonarnych placówkach.

Czy czerwiec to dobry termin na targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze?

2020-03-13 06:15:00
Responsive image

Po odwołaniu targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, które miały odbyć się 18-21 marca, organizatorzy wyznaczyli nową datę.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: