NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

McDonald i KFC obniżają ceny

Responsive image

Restauracje McDonald's i KFC postanowiły obniżyć ceny swoich dań w celu przyciągnięcia większej liczby klientów. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek frekwencji w restauracjach, głównie spowodowany inflacją i wzrostem cen. Wprowadzenie promocji ma na celu zachęcenie ludzi do ponownego odwiedzenia tych popularnych sieci fast foodów. Obniżka cen jest strategią mającą na celu utrzymanie konkurencyjnej pozycji na rynku, ponieważ wiele innych miejsc również stara się przyciągnąć klientów poprzez obniżki. Restauracje obydwu sieci liczą na to, że promocje przyciągną zarówno stałych, jak i nowych klientów, zapewniając im smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach.

Nieprawidłowości przy wyborach 15 października 2023

Responsive image

Niestety to kolejne wybory podczas rządów PiS, które noszą liczne znamiona nieprawidłowości a wręcz próby zawłaszczenia czy nazywając po imieniu oszustwa wyborczego. Wystarczy jeden fakt, zabrakło kart wyborczych w wielu punktach głosowania mimo że każda komisja obwodowa dokładnie wiedziała ile ma głosujących.

archiwum

Każda firma, organizacja oraz instytucja potrzebuje biuro prasowe oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje, które trafiają do dziennikarzy. Za pomocą centrum informacji prasowych informuj o postępach przedsiębiorstwa. Treści zamieszczone na centrum informacji prasowej mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe wirtualne biuro prasowe na Centrum PRasowe. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Stopnice V-shape Cerrad - harmonijna aranżacja

2024-01-30 07:50:00
Responsive image

Stopnice V-shape to rozwiązanie o unikatowej technologii. Cerrad jest jedynym producentem w Polsce, który posiada technologię i taki produkt na rynku.

Kiedy przychodzi czas na relaks

2024-01-30 07:32:00
Responsive image

Wanna niezmiennie pozostaje synonimem prawdziwego salonu kąpielowego. Najlepiej duża i odpowiednio wyprofilowana, która zapewni wygodną i długą kąpiel.

Zyskaj 60 zł z kartą kredytową od Credit Agricole

2024-01-30 06:56:00
Responsive image

Credit Agricole rusza z wyjątkową promocją kart kredytowych. Klienci, którzy z niej skorzystają, otrzymają zwroty za zakupy, łącznie nawet 60 zł. W sam raz na zimowe wyjazdy.

Guan Li i Ji Li – inscenizacja konfucjańskich ceremonii wejścia w dorosłość

Responsive image

Z okazji obchodów nadejścia Roku Smoka Ośrodek „Instytut Konfucjusza w Krakowie” serdecznie zaprasza na wydarzenie „Guan Li i Ji Li – inscenizacja konfucjańskich ceremonii wejścia w dorosłość” w reżyserii dr Magdaleny Greli-Chen.

MONTERIADA z firmą Hörmann. Targi BUDMA 2024 MTP, pawilon 5, stoisko 1

2024-01-29 18:41:00
Responsive image

Jak prawidłowo zamontować drzwi wewnętrzne i segmentową bramę garażową? Wzorcowe pokazy zaprezentują specjaliści z firmy Hörmann podczas kolejnej MONTERIADY, która odbędzie się w dniach 30.01 – 02.02.2024 w ramach targów BUDMA w Poznaniu.

Depozycjonowanie stron - czym jest?

2024-01-29 12:50:00
Responsive image

Obniżenie pozycji stron internetowych w wynikach wyszukiwarek, np. Google, to proces zwany depozycjonowaniem. Ten temat budzi wiele dyskusji w branży SEO, zwłaszcza gdy konkurencja stosuje nieuczciwe praktyki Black Hat SEO, które mogą obniżyć widoczność strony w wyszukiwarce. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie działania związane z depozycjonowaniem są szkodliwe.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: