NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Umowa zakupu 98% akcji Murapol S.A.

Responsive image

Awbud S.A., spółka z branży budowlanej poinformowała w dniu 21 stycznia 2020 roku, że uzyskała informacje o zawartym porozumieniu między obecnymi akcjonariuszami spółki Murapol S.A., o warunkowej przedwstępnej umowie sprzedaży 98,04 procent akcji.

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Jak chronić dom przed mrozem?

2019-12-17 07:08:00
Responsive image

Podczas niskich temperatur dom szybciej się wychładza, co prowadzi do wysokich rachunków za ogrzewanie.

Mała modyfikacja strony CentrumPrasowe.pl

2019-12-16 14:07:00
Responsive image

W trybie prac dodatkowych udało nam się wprowadzić jeszcze jedną modyfikację przed świętami. Modyfikacja o której tutaj mowa dotyczy sekcji z artykułami autorskimi naszego serwisu.

Ranking CAB: WnD najdynamiczniej rozwijającym się producentem stolarki otworowej

2019-12-13 13:10:00
Responsive image

Centrum Analiz Branżowych przeanalizowało dynamikę rozwoju krajowych firm produkujących okna i drzwi w okresie 2013-2018. Spośród 250 największych podmiotów biznesowych, których wyniki zostały poddane ocenie, na pierwszym miejscu uplasowało się WnD.

Czas ucieka, a Ty nadal nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Te propozycje ucieszą każdego!

2019-12-13 12:55:00
Responsive image

Gdy kupujemy świąteczne upominki, staramy się spełnić najskrytsze marzenia naszych bliskich.

Nowa rodzina olejów Shell Helix z API SN Plus

2019-12-13 09:59:00
Responsive image

Shell wprowadził do oferty rodzinę syntetycznych olejów silnikowych do samochodów osobowych Shell Helix z oznaczeniem SN Plus. To jedne z pierwszych środków smarnych dostępnych na polskim rynku, które spełniają rygorystyczne wymogi normy API SN Plus, najwyższego międzynarodowego standardu potwierdzającego jakość olejów silnikowych.

#PodarujBezpieczeństwo - jak zadbać o bezpieczeństwo podczas Świąt Bożego Narodzenia?

2019-12-13 07:24:00
Responsive image

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas czas wyjątkowy. Magii tych Świąt ulegamy bez względu na wiek.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: