NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Umowa zakupu 98% akcji Murapol S.A.

Responsive image

Awbud S.A., spółka z branży budowlanej poinformowała w dniu 21 stycznia 2020 roku, że uzyskała informacje o zawartym porozumieniu między obecnymi akcjonariuszami spółki Murapol S.A., o warunkowej przedwstępnej umowie sprzedaży 98,04 procent akcji.

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Co przyniesie nowy rok? Trendy wnętrzarskie 2020

2020-01-08 07:32:00
Responsive image

Wraz z przyjściem nowego roku często planujemy wprowadzić zmiany w życiu, również takie, które dotyczą wnętrza naszego mieszkania czy domu.

Polska w zarządzie CEPI - międzynarodowej organizacji pośredników

Responsive image

Renata Piechutko, pośredniczka i prezydent-elekt Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości została wybrana do zarządu międzynarodowej organizacji pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców CEPI (European Association of Real Estate Professions). Jest to wielki sukces całego środowiska zawodów związanych z rynkiem nieruchomości w Polsce.

Pierwsze oferty w serwisie ProgramPartnerski.org

2020-01-06 14:42:00
Responsive image

Niedawno odnowiliśmy stary serwis który zajmował się publikacją informacji na temat programów partnerskich. Jest to stara domena która jest utrzymywana od ponad 10 lat. Warto w nią zainwestować gdyż może uzupełniać ofertę Ads-Center.NET Sp Zoo

Taśmy naprawcze myPACO - dlaczego warto?

2020-01-03 21:09:00
Responsive image

Są produkty które warto mieć w domu, garażu, ogrodzie a koniecznie w samochoodzie.

Nowy rok kontynuacja działania Ads-Center.NET

2020-01-02 09:10:00
Responsive image

W poprzednim 2019 roku skupialiśmy się na akwizycji ciekawych projektów z działu IT. Dzięki temu uzyskaliśmy kilka ciekawych domen oraz działających projektów. Teraz należy skupić się na maksymalizacji zysków z posiadanego zaplecza ale nie rezygnujemy z poszukiwania ciekawych projektów w internecie.

LORI & SIGMA - ukłon w stronę estetyki

2020-01-03 07:20:00
Responsive image

To, co nas otacza, ma wyraźny wpływ na naszą codzienność oraz samopoczucie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: