NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

100 tyś testów od UNIMOT S.A.

Responsive image

Polska spółka UNIMOT S.A., podaruje Polsce 100 tysięcy testów wykrywających SARS-CoV-2 wywołujący groźną chorobę COVID-19. Spółka ma prośbę do rządu Polskiego aby zwolniła transakcję z cła i podatku VAT.

Baltona S.A., do przejęcia

Responsive image

Sieć sklepów wolnocłowych może stać się własnością Państwowe Porty Lotnicze. UOKiK właśnie wydał zgodę na przejęcie 100 % udziałów w spółce handlowej. Dzięki temu PPL wzbogaci się o dobrze prosperujący interes.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

„DRZWI OTWARTE” przez telefon i on-line!

Responsive image

„Drzwi Otwarte” to cykliczna akcja skierowana do wszystkich, którzy zamierzają przeprowadzić transakcję na rynku nieruchomości. Każdy, kto potrzebuje informacji dotyczącej nieruchomości, ma wyjątkową okazję skorzystania z bezpłatnych porad specjalisty 30 marca (poniedziałek). Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego będą się one odbywały telefonicznie lub on-line. Organizatorem wydarzenia jest Polska Federacja Rynku Nieruchomości, organizacja zrzeszająca 17 lokalnych stowarzyszeń, obchodząca w tym roku jubileusz 25-lecia.

Zgłoś się do konkursu PLGBC Green Building Awards 2020

Responsive image

Ideą konkursu i przyznawanych w nim wyróżnień PLGBC Green Building Awards jest promocja nowoczesnych rozwiązań dla zrównoważonego budownictwa. Konkurs dedykowany jest firmom z branży budownictwa i nieruchomości. Wyróżnia najlepsze projekty green building w Polsce. To jedyna tego typu inicjatywa w kraju. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja br. Konkurs przygotowało Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Partnerstwo PLGBC i #ArchitekciDlaKlimatu

Responsive image

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC oraz Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich, jako założyciel i koordynator akcji #ArchtekciDlaKlimatu, podpisali z końcem stycznia br. porozumienie o współpracy. PLGBC wraz z Kołem Architektury Zrównoważonej OW SARP będą wspólnie działać na rzecz promowania zrównoważonego budownictwa i architektury.

Sposób na nieplanowane przestoje maszyn budowlanych

2020-03-22 11:08:00
Responsive image

Wraz z końcem zimy pojawiają się pierwsze oznaki ożywienia w inwestycjach drogowych i budowlanych. Z dnia na dzień obserwujemy, jak coraz więcej projektów przechodzi z etapu „idei” do fazy „realizacji”. Na place budów czy obszary objęte remontami wkraczają pierwsze ekipy fachowców. Wjeżdża także ciężki sprzęt, którego sprawność będzie miała kluczowe znaczenie dla prawidłowego, terminowego i bezpiecznego przebiegu prac. Na jakie kwestie warto zwrócić szczególną uwagę, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieplanowanych przestojów maszyn i pojazdów budowlanych?

Płać kartą i telefonem bez PIN do 100 zł

2020-03-20 14:31:00
Responsive image

Operatorzy kart płatniczych Mastercard i Visa zwiększają limit płatności bezgotówkowych do 100 zł bez konieczności zatwierdzania ich kodem PIN na terminalu płatniczym. Ze zmiany będą mogli korzystać m.in. wszyscy klienci Credit Agricole. Ma to na celu zwiększenie wygody i bezpieczeństwa codziennych płatności.

PGE Obrót ostrzega przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty

2020-03-20 09:11:00
Responsive image

W ostatnich dniach pracownicy spółki PGE Obrót odbierają liczne zgłoszenia od klientów, którzy otrzymali podejrzane wiadomości SMS.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: