NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Wojas na zakupach

Responsive image

Komunikat prasowy głosi iż firma Wojas zakupiła pakiet 56 % akcji spółki Bartek. Obie firmy są z segmentu obuwniczego jednak reprezentują różne podejście do rynku.

Wirtualna elektrownia od Taurona

Responsive image

Tauron jako firma wytwarzająca oraz zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej rozpoczyna nowy projekt który może zmienić podejście Polaków do energii wytwarzanej z OZE

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Jak wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość (AR) w e-commerce?

2019-03-18 10:33:00
Responsive image

To nowoczesne technologie odpowiadają za to, że konsumenci, oprócz dokonywania zakupów w internecie, mogą z fotograficzną dokładnością zobaczyć i zapoznać się z produktem online. W jaki sposób połączyć ze sobą funkcjonowanie w świecie wirtualnym i rzeczywistym, aby zwiększyć sprzedaż w e-sklepach?

Kredyt gotówkowy Credit Agricole najlepszy w rankingu FinAi

2019-03-14 17:06:00
Responsive image

Oferta kredytu gotówkowego banku Credit Agricole zajęła pierwsze miejsce w rankingu opracowanym przez platformę FinAi. Dzięki niskiemu oprocentowaniu i RRSO oraz braku prowizji, oferta okazała się najtańszą spośród pożyczek na 15 tys. zł z okresem kredytowania do 24 miesięcy.

Polacy w czołówce najwolniej kupujących w internecie

2019-03-14 15:58:00
Responsive image

Według raportu „E-commerce w Polsce”, coraz więcej polaków decyduje się na zakupy przez internet. Odesetek Polaków kupujących w sieci wzrósł w stosunku do ubiegłorocznego badania i wyniósł 56 proc. (54 proc. w 2017 roku). I choć do krajów Europy Zachodniej jeszcze trochę nam brakuje (dla porównania w Wielkiej Brytanii, czy w Niemczech odsetek ten przekracza 80%), to z pewnością mamy do czynienia z rosnącym zaufaniem do tej formy zakupów, która jest dla nas również dużo wygodniejsza, ale czy aby na pewno szybsza?

Credit Agricole zaprasza na Festiwal Frankofonii

2019-03-08 12:52:00
Responsive image

Bank Credit Agricole po raz kolejny został głównym partnerem Dni Krajów Francuskojęzycznych we Wrocławiu. Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w dniach 1-25 marca, a jej najważniejsze wydarzenia to: wieczór galowy połączony z koncertem zespołu BERGAME oraz koncert muzyki kameralnej w wykonaniu duetu Bokun-Kościuszko.

Większa kontrola nad usługą TnijURL.com

2019-03-07 23:44:00
Responsive image

Nasza darmowa usługa skracania długich linków w ostatnim czasie została wykorzystana do celów przestępczych. Z uwagi na to wydarzenie postanowiliśmy wzmocnić ochronę internautów w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa oraz łatwiejszego namierzania przestępców.

Raport Tworzenie energooszczędnej hipoteki dla Europy. Projekt EeMAP

Responsive image

Europejska część World Green Building Council - Europe Regional Network (ERN), do której należy Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC - wraz z gronem ekspertów ze środowiska finansowego, przemysłowego i naukowego, kontynuuje prace na rzecz europejskich energooszczędnych hipotek. W ramach projektu EeMAP, konsorcjum przygotowało kolejny raport, wskazujący m.in. konkretne kryteria pomiaru efektywności energetycznej budynków, będące podstawą analizy kwalifikowalności do uzyskania hipoteki. Raport skierowany jest do banków i inwestorów, krajowych stowarzyszeń bankowych, sektora budowlanego, rzeczoznawców oraz krajowych i lokalnych decydentów.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: