NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Wirtualna elektrownia od Taurona

Responsive image

Tauron jako firma wytwarzająca oraz zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej rozpoczyna nowy projekt który może zmienić podejście Polaków do energii wytwarzanej z OZE

Milenium Bank na zakupach

Responsive image

UOKiK wydał właśnie decyzję na mocy której Milenium Bank może przejąć Euro Bank. To przejęcie bardzo zmienia wygląd całego rynku bankowości. Euro bank podaje na swoich stronach że posiada aż 500 placówek.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Potencjał i możliwości zielonego budownictwa.Raport Roczny PLGBC 2018

Responsive image

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC opublikowało Raport Roczny 2018. Organizacja przeprowadziła wiele wpływowych inicjatyw, które wsparły działania Członków. Podejmowane aktywności wzmocniły społeczność zielonego budownictwa w Polsce, poszerzając jej grono o nowych Członków.

Nastroje w przemyśle najgorsze od 2013 r.

2019-01-02 15:49:00
Responsive image

Odczyt PMI dla polskiego przemysłu drugi miesiąc z rzędu wyniósł poniżej 50, co oznacza ogólne pogorszenie warunków w sektorze. Grudniowy odczyt wyniósł 47,6 (vs 49,5 w listopadzie), a więc najniżej od kwietnia 2013 r.

Szkoła Negocjatora. Jak przygotować się do negocjacji?

2019-01-10 11:08:00
Responsive image

Negocjacje towarzyszą nam każdego dnia. Negocjujemy umowy, warunki współpracy, negocjujemy ceny czy ponoszone koszty. Negocjujemy także z dłużnikami lub wierzycielami, a nawet – z członkami swojej rodziny czy ze swoimi dziećmi. Choć każde negocjacje różnią się co do osób, które biorą w niej udział, ich tematu czy zawiłości, jest kilka nadrzędnych zasad, dzięki którym możemy zyskać znaczną przewagę w trakcie rozmowy.

Czy modelka może zostać hydraulikiem?

2019-01-08 11:07:00
Responsive image

Branża fashion to świat kojarzący się z luksusem i dobrym smakiem. Modelki i modele występujący na pokazach i pozujący do zdjęć wydają się być dalece odległa od pozornie prostej i przyziemnej pracy hydraulika. Moja historia pokazuje, że wbrew pozorom te dwa zajęcia łączy bardzo wiele.

Złote Laury Konsumenta 2019 dla HELIO

2019-01-07 23:36:00
Responsive image

Marka HELIO po raz kolejny zajęła najwyższe podium w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie konsumenckim, otrzymując dwa Złote Laury Konsumenta 2019 w kategoriach: Bakalie i Dodatki do ciast.

Rowerem do Kapelanki 42

2019-01-07 08:41:00
Responsive image

Stacja rowerów miejskich staje się punktem obowiązkowym w otoczeniu krakowskich kompleksów biurowych. Do puli kilkunastu stojaków sponsorskich systemu Wavelo właśnie dołączają kolejne. Pracownicy i wszyscy użytkownicy Wavelo już teraz skorzystać mogą z jednośladów zlokalizowanych pod kompleksem biurowców przy ul. Kapelanka 42.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: