NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Umowa zakupu 98% akcji Murapol S.A.

Responsive image

Awbud S.A., spółka z branży budowlanej poinformowała w dniu 21 stycznia 2020 roku, że uzyskała informacje o zawartym porozumieniu między obecnymi akcjonariuszami spółki Murapol S.A., o warunkowej przedwstępnej umowie sprzedaży 98,04 procent akcji.

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Wymiary referencyjne okien- Kolejne kroki Związku POiD w sprawie zmian w ustawie o Prawie Budowlanym

2020-01-21 10:50:00
Responsive image

Związek Polskie Okna i Drzwi kontynuuje prace związane ze zmianami w ustawie z dnia 7 lipca 1994 o Prawie Budowlanym.

Podsumowanie 2019: OKNOPLAST rośnie w Europie, poszerza ofertę i rozbudowuje infrastrukturę

2020-01-21 07:13:00
Responsive image

W minionym niedawno roku OKNOPLAST świętował swoje 25-lecie.

Blaupunkt rozszerza ofertę o nowy model stacji parowej SSP701

2020-01-21 07:00:00
Responsive image

Żelazko znajdziemy dzisiaj właściwie w każdym domu. I chociaż prasowanie nie należy do naszych ulubionych prac domowych, to jednak warto zaopatrzyć się w dobrze działający sprzęt, który znacznie ułatwi nam pracę.

Najchętniej kupowane płyty i winyle z muzyką w 2019 roku

2020-01-20 08:32:00
Responsive image

Mimo wzrostu popularności platform streemingowych, Polacy nadal chętnie kupują muzykę na płytach CD i winylowych.

Rozmowa z Ignacym Peteckim, właścicielem firmy PETECKI

2020-01-20 08:15:00
Responsive image

Gratulacje za okno Future Energy, które wyróżniono główną nagrodą Wystawy Innowacji 2019. Skąd pomysł na ten produkt?

NOWOROCZNA PROMOCJA KLUBU PSIiTM DLA FIRM

2020-01-17 12:26:00
Responsive image

Z rozpoczęciem nowego roku Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu przygotowało specjalną ofertę uczestnictwa w Klubie PSIiTM, skierowaną do przedstawicieli branży. Z promocyjnych warunków rocznego członkostwa można skorzystać do 31 marca 2020 r.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: