NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

100 tyś testów od UNIMOT S.A.

Responsive image

Polska spółka UNIMOT S.A., podaruje Polsce 100 tysięcy testów wykrywających SARS-CoV-2 wywołujący groźną chorobę COVID-19. Spółka ma prośbę do rządu Polskiego aby zwolniła transakcję z cła i podatku VAT.

Baltona S.A., do przejęcia

Responsive image

Sieć sklepów wolnocłowych może stać się własnością Państwowe Porty Lotnicze. UOKiK właśnie wydał zgodę na przejęcie 100 % udziałów w spółce handlowej. Dzięki temu PPL wzbogaci się o dobrze prosperujący interes.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Mondial Assistance wspiera akcję #zostanwdomu. Ruszyła bezpłatna platforma z poradami lifestylowymi

2020-04-02 05:34:00
Responsive image

Porady dietetyczki, treningi, pomysły na zabawy z dziećmi i rekomendacje książkowe – to niektóre kategorie prezentowane na nowej platformie DzialamyZdalnie.pl .

Podpisz umowę z PGE bez wychodzenia z domu

2020-04-02 05:30:00
Responsive image

Klienci PGE Obrót, największego sprzedawcy energii elektrycznej w Polsce, wchodzącego w skład Grupy Kapitałowej PGE, nie muszą wychodzić z domu, by podpisać nową umowę.

Wyjątkowe etui w kształcie origami Moshi VersaCover dla iPad 10.2"

2020-04-01 10:11:00
Responsive image

Oryginalne etui VersaCover z przezroczystymi pleckami na tył iPada oraz zintegrowaną okładką na ekran dotykowy. Wyściółka z mikrofibry chroni wyświetlacz, gdy etui jest zamknięte, a ukryte magnesy wyłączają i włączają ekran - funkcja automatycznego usypiania oraz wybudzania tabletu oszczędza baterię, dzięki czemu iPad może działać dłużej bez ładowania.

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2020

2020-04-01 05:32:00
Responsive image

Tradycja, bezpieczeństwo i jakość warta swojej ceny - takie skojarzenia budzą bramy garażowe firmy Hörmann.

Prace budowlane na wysokości? Najlepiej z drabiną przegubową!

2020-03-31 08:45:00
Responsive image

Drabina to jedno z podstawowych narzędzi ekip budowlanych. Każda grupa fachowców ma swoje ulubione modele – malarze wciąż są wierni drabinie drewnianej, a elektrycy stawiają na specjalistyczny model dielektryczny. Jest jednak uniwersalne urządzenie, które doceniają wszyscy specjaliści. To przegubowa drabina teleskopowa, która wyróżnia się niespotykaną funkcjonalnością. Jak żadna inna zapewni im komfort i bezpieczeństwo w wielu wymagających sytuacjach.

KRISPOL z gwarantowanym rabatem 15% na komplet stolarki

2020-03-31 05:30:00
Responsive image

Wiosna to na wielu budowach czas intensywnych prac.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: