NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Tesco w reorganizacji

Responsive image

Sklepy pod marką Tesco są znane polakom od wielu długich lat. Wygląda na to że ta grupa sprzedażowa zmienia swoje podejście do Polski. Od roku stale zamykają lub sprzedają swoje hipermarkety. Czy Tesco zniknie z Polskiego rynku ?

Wojas na zakupach

Responsive image

Komunikat prasowy głosi iż firma Wojas zakupiła pakiet 56 % akcji spółki Bartek. Obie firmy są z segmentu obuwniczego jednak reprezentują różne podejście do rynku.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

W Poznaniu odbyły się warsztaty kulinarne dla wychowanków domów dziecka

2019-10-07 14:24:00
Responsive image

Poznań – to właśnie tu miała miejsce kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji „Pomaganie przez gotowanie”, współorganizowanej przez Fundację Samodzielność od Kuchni i markę Knorr. W ramach akcji na przełomie września i października w Poznaniu odbyły się warsztaty kulinarne dla wychowanków domów dziecka. Ich celem było nie tylko doskonalenie umiejętności gotowania, ale przede wszystkim – nauka samodzielności. Było smacznie, pachnąco i bardzo wzruszająco!

Polskie sądy w liczbach (INFOGRAFIKA)

2019-10-08 11:46:00
Responsive image

Infografika przedstawiająca najważniejsze dane dotyczące wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

HRD.pl doceniona przez wiodącego dostawcę domen globalnych

2019-10-08 09:57:00
Responsive image

Spółka Consulting Service, właściciel marki HRD.pl, została wyróżniona certyfikatem uznania przez ResellerClub.

Zadbaj o wizerunek firmy

2019-10-07 20:06:00
Responsive image

Jak zadbać o wizerunek firmy ? To bardzo prosta rzecz i nie trzeba na ten cel wydawać dużych pieniędzy. Wystarczy aktywnie korzystać z dobrodziejstw internetu takich jak portal CentrumPrasowe.pl

Nowa współpraca Ads-Center.NET oraz ANG Kredyty

2019-10-04 19:14:00
Responsive image

Czas na kolejną umowę współpracy. Ads-Center.NET rozpoczyna współpracę z ANG Kredyty. Niniejsza współpraca dotyczy udzielania kredytów dla całego spektrum odbiorców to oznacza że w ofercie znajduje się kredyt dla Kowalskiego ale również dla małych i średnich firm oraz korporacji.

W Credit Agricole oddajesz mniej niż pożyczasz

2019-10-03 16:53:00
Responsive image

Czy można wziąć pożyczkę z banku i oddać mniej? W Credit Agricole to nie tylko możliwe, ale nawet całkiem łatwe. Bank właśnie uruchomił nową ofertę dla klientów, którzy dotychczas nie korzystali w nim z kredytów. Od początku października oferta promowana jest w telewizji kolejną reklamą z udziałem Dawida Podsiadło.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: