NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

Sprzedaż Idea Bank Ukraina

Responsive image

Getin Holding poinformował że uzyskał zgodę Ukraińskiego urzędu antymonopolowego na sprzedaż 100 % akcji Idea Bank Ukraina, części swojego biznesu działającego na Ukrainie. Nowym właścicielem zostanie Dragon Capital Investments Limited z siedzibą w Nikozji.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Bezpiecznie podczas ferii

2020-01-14 06:56:00
Responsive image

Przed nami długo wyczekiwany sezon zimowych podróży. Rozpoczęły się ferie zimowe w pierwszych pięciu województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim.

Nowy moduł historia firmy (TimeLine) w CentrumPrasowe.pl

2020-01-13 18:19:00
Responsive image

Nasza strona CentrumPrasowe.pl stale się rozwija. Obecnie możemy pochwalić się kolejnym nowatorskim wdrożeniem w naszym portalu. Jest to dodatek dzięki któremu można tworzyć przejrzystą stronę a historią naszej firmy lub instytucji oraz używać tych podstron do pozycjonowania ważnych informacji na naszej stronie.

Firma z Krakowa dostarczy innowacyjne rozwiązania dla amerykańskich firm energetycznych

2020-01-13 16:28:00
Responsive image

Codibly, krakowska firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w branży energetycznej, zawarła partnerstwo z międzynarodową firmą konsultingową PA Consulting. Jej przedmiotem są innowacyjne technologie cyfrowe, które zostaną zaoferowane amerykańskim firmom energetycznym i przedsiębiorstwom użyteczności publicznej

Hörmann na targach BUDMA 2020 4 - 7 lutego 2020, Poznań

2020-01-10 12:35:00
Responsive image

Jak bramy garażowe i drzwi wejściowe włączyć w systemy domu inteligentnego? W jaki sposób dopasować je do nietypowej elewacji?

Wzrasta popularność assistance medycznego - podsumowanie 2019 roku

2020-01-10 12:24:00
Responsive image

Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że korzystanie z assistance medycznego za granicą wzrosło w porównaniu do 2018 roku aż o 29 proc., a na terenie Polski o 13 proc.

Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich

2020-01-09 12:34:00
Responsive image

To już niemal tradycja. Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). O wynikach rankingu decydują sami Klienci, czyli deweloperzy należący do PZFD. Jak co roku pod lupę wzięto najważniejsze elementy współpracy z bankami, wpływające na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: