NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

100 tyś testów od UNIMOT S.A.

Responsive image

Polska spółka UNIMOT S.A., podaruje Polsce 100 tysięcy testów wykrywających SARS-CoV-2 wywołujący groźną chorobę COVID-19. Spółka ma prośbę do rządu Polskiego aby zwolniła transakcję z cła i podatku VAT.

Baltona S.A., do przejęcia

Responsive image

Sieć sklepów wolnocłowych może stać się własnością Państwowe Porty Lotnicze. UOKiK właśnie wydał zgodę na przejęcie 100 % udziałów w spółce handlowej. Dzięki temu PPL wzbogaci się o dobrze prosperujący interes.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Magnetyczny uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym Qi od firmy Moshi

2020-03-30 10:12:00
Responsive image

Wysokiej klasy uchwyt samochodowy wyposażony w zintegrowany moduł indukcyjny z certyfikatem Qi. Innowacyjny system SnapTo™ pozwala ładować telefon bezprzewodowo przy jednoczesnym zastosowaniu magnetycznego systemu mocowania etui do uchwytu.

Ecoperla nie przestaje zaskakiwać! Tajniki uzdatniania wody dostępne dla każdego!

2020-03-30 07:51:00
Responsive image

Polska marka Ecoperla jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku uzdatniania wody. Zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Skąd ten fenomen? Oferta poszerza się nie tylko o nowe produkty, ale i o treści pozwalające zrozumieć procesy uzdatniania wody i tajniki branży. Teraz przed odbiorcami marki Ecoperla świat uzdatniania wody nie będzie miał żadnych tajemnic!

ONZ ostrzega: A.I. nie jest gotowa do walki z koronawirusem

2020-03-29 16:18:00
Responsive image

Naukowcy zajmujący się uczeniem maszynowym na całym świecie toczą wyścig, by wykorzystując swoje umiejętności, od wizji komputerowej poprzez przetwarzanie języka naturalnego. Wszystko po to, by walczyć z pandemią koronawirusa.

Signify i IoT mierzą dobre samopoczucie w biurze

2020-03-29 15:34:00
Responsive image

Nowy czujnik pozwala firmom monitorować środowisko biurowe i optymalizować je pod kątem dobrostanu pracowników

ALUPROF z kolejnymi nagrodami świata biznesu

2020-03-27 12:23:00
Responsive image

Dzięki konsekwentnej realizacji polityki i strategii firma ALUPROF została wyróżniona w dwóch rankingach wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

OKNOPLAST wprowadza program Bezpieczna Rezerwacja

2020-03-27 12:13:00
Responsive image

W ostatnich tygodniach praca zdalna stała się codziennością dla wielu osób. Co za tym idzie, spędzają one więcej czasu w swoich czterech ścianach, niejednokrotnie decydując się przy tej okazji na mniejsze lub większe prace remontowe czy wykończeniowe.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: