NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

100 tyś testów od UNIMOT S.A.

Responsive image

Polska spółka UNIMOT S.A., podaruje Polsce 100 tysięcy testów wykrywających SARS-CoV-2 wywołujący groźną chorobę COVID-19. Spółka ma prośbę do rządu Polskiego aby zwolniła transakcję z cła i podatku VAT.

Baltona S.A., do przejęcia

Responsive image

Sieć sklepów wolnocłowych może stać się własnością Państwowe Porty Lotnicze. UOKiK właśnie wydał zgodę na przejęcie 100 % udziałów w spółce handlowej. Dzięki temu PPL wzbogaci się o dobrze prosperujący interes.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Zalety zastosowania dachówek ceramicznych

2020-05-27 05:40:00
Responsive image

Dachówka ceramiczna jest pokryciem, które na tle innych opcji wyróżnia się wieloma walorami.

Polacy mają już 80 mld zł zaległych zobowiązań

2020-05-26 16:04:00
Responsive image

Prawie 80 miliardów złotych - tyle wynosił całkowity dług Polaków na koniec marca tego roku z tytułu niespłaconych pożyczek, rachunków, czynszów lub płatności alimentacyjnych. Tylko od stycznia kwota ta wzrosła o ponad 2 mld zł, a do baz danych wpisano 37 000 kolejnych dłużników.

Biedni biednieją, a bogaci się bogacą

2020-05-26 15:52:00
Responsive image

Amerykańscy miliarderzy nie mogą narzekać na pandemię. Ich majątek wzrósł o 434 miliardy dolarów od połowy marca. Dane pochodzą z raportu Americans for Tax Fairness (ATF). Najbardziej zyskały najbogatsze z firm, szczególnie te działające w branży nowych technologii.

Termomodernizacja 2.0. KRISPOL podpowiada, jak zdobyć środki na bramy, okna, drzwi

2020-05-26 04:42:00
Responsive image

Rządowy program Czyste Powietrze doczekał się aktualizacji. Sporo się zmieniło - wnioski można składać online, przyspieszono rozpatrywanie zgłoszeń, więcej termomodernizujących skorzysta. Sprawdź szczegóły dotyczące stolarki otworowej.

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka i pomóż dzieciom chorym na raka!

Responsive image

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka w klinice Przylądek Nadziei!

Interaktywne lustra trendem we współczesnej aranżacji wnętrz

2020-05-25 07:15:00
Responsive image

Jednym z kierunków, który zyskuje w ostatnich latach na popularności w projektowaniu wnętrz, jest wykorzystywanie przedmiotów codziennego użytku w nowy sposób. Takim rozwiązaniem są m.in. interaktywne lustra, które pojawiają się coraz częściej w miejscach publicznych, takich jak hotele czy lotniska. Po tego rodzaju produkty sięgają także klienci indywidualni, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania wpisujące się w koncepcję smart home.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: