NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Czy Idea Bank sprzeda Idea Money ?

Responsive image

Leszek Czarnecki cały czas walczy o wyprowadzenie na prostą swojego banku jednak KNF wraz z BFG skutecznie mu w tym przeszkadzają. Czy to kolejna odsłona próby przejęcia banku za przysłowiową złotówkę tak zwany plan Zdzisława ?

Orlen i PGNiG razem ?

Responsive image

Od dłuższego czasu Orlen S.A., informuje o imponujących planach tworzenia dużej spółki opartej na kilku większych spółkach z różnych segmentów gospodarki działających w sektorze zabezpieczenia energetycznego pośrednio i bezpośrednio. Jeśli dojdzie od finalizacji zapowiedzi to jest duża możliwość uzyskania ogromnego holdingu energetycznego.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Hałas - jak wpływa na człowieka i jak z nim walczyć?

2020-09-25 11:48:00
Responsive image

Otacza nas praktycznie w każdej sferze życia – w aucie, komunikacji miejskiej, szkole, pracy, a często nawet i w domu – hałas.

Etui na butelki Quokka Flow Case

2020-09-24 11:53:00
Responsive image

Dzięki etui zapewniony zostanie jeszcze większy komfort korzystania z butelek przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego i wyrafinowanego designu.

Kubki szklane ze słomką ze stali nierdzewnej Quokka!

2020-09-24 11:46:00
Responsive image

Lekka i poręczna konstrukcja kubka ze szkła borokrzemowego, pozwala na zabranie ulubionego napoju wszędzie gdzie zechcesz.

Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach

2020-09-24 08:37:00
Responsive image

Jesień to idealny moment na połączenie aktywności pod gołym niebem z kosztowaniem regionalnych specjałów. We włoskim regionie Trentino nawet do późnej jesieni nie zabraknie okazji do podziwiania gór w ich najczystszej postaci oraz odkrywania wyjątkowej, lokalnej kuchni. Wszystko dzięki wydłużonemu funkcjonowaniu poszczególnych schronisk górskich i wyciągów oraz kulinarnej inicjatywie „I Rifugi del Gusto” („Schroniska pełne smaku”).

Jak uzyskać gwarancję na dachówki CREATON w wersji rozszerzonej?

2020-09-24 06:06:00
Responsive image

Dachówki marki CREATON wyróżniają się doskonałą odpornością na działanie warunków atmosferycznych oraz długą żywotnością.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w Somfy Polska

2020-09-24 05:57:00
Responsive image

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week) to ogólnoeuropejska akcja, która zaprasza do organizowania wydarzeń odpowiadających na zagadnienia zobowiązań Agendy ONZ 2030, w zakresie ochrony środowiska i stałego monitorowania jego stanu na świecie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: