NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Getin Noble Bank

Responsive image

Bank w raporcie informuje że sytuacja jest stabilna, stale reguluje swoje zobowiązania oraz funkcjonuje normalnie. Nagonka medialna spowodowała panikę wśród inwestorów oraz osób które posiadały depozyty. Jednak nie ma powodu do wypłacania pieniędzy.

Idea i Getin Bank

Responsive image

Dwa banki Leszka Czarneckiego po opublikowaniu wyników kwartalnych za trzeci kwartał poinformowały że będą dalej prowadzić analizy w kierunku połączenia obu instytucji finansowych w jeden duży bank.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Jak wybrać idealną zabawkę dla dziecka? Sprawdź wyniki przedświątecznego badania

2018-12-05 11:35:00
Responsive image

Grudzień to czas przedświątecznych przygotowań, a także okres obdarowywania bliskich prezentami. Mikołajki i Gwiazdka stanowią doskonałe okazje, by spełnić marzenia najmłodszych i podarować im idealną zabawkę. Tylko jak dokonać właściwego wyboru w czasach, gdy oferty sklepów zabawkowych potrafią przyprawić o prawdziwy zawrót głowy? Sklep internetowy ZENOX.pl postanowił sprawdzić preferencje dzieci i ich rodziców dotyczące zakupu oraz użytkowania zabawek. ZENOX.pl w swoim asortymencie posiada m.in. bogaty wybór zabawek znanych i cenionych marek, takich jak Bruder, Siku, Klein czy Rolly Toys.

PRZEDŚWIĄTECZNY WAŻNY KOMUNIKAT yourspace.pl

2018-12-05 10:18:00
Responsive image

UWAGA - yourspace.pl informuje, że ostateczny termin przyjmowania zamówień z realizacją do ŚWIĄT to 16.12.2018.

NAJLEPSZE ZE ZBOŻA NA ŚWIĄTECZNYM STOLE

2018-12-04 15:31:00
Responsive image

W wielu domach rozpoczynają się już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Planujemy zakup prezentów dla najbliższych i świąteczne menu.

PA + NOVEM łączą się – powstaje nowa kategoria agencji reklamowej

2018-12-04 09:18:00
Responsive image

2 listopada br. doszło do połączenia agencji reklamowej PromoAgency (PA) z Novem, poprzez akwizycję 100% udziałów spółki Novem. Łukasza Pawlika, którzy wraz ze sprzedażą swoich udziałów ustąpił ze stanowiska, CEO zastąpił Grzegorz Gracz pełniący funkcję CEO agencji PA.

Jedyna taka karta kredytowa, tylko w banku Credit Agricole

2018-12-03 16:41:00
Responsive image

Polacy planują wydać na święta 6 proc. więcej niż rok temu. Zapewne część za zakupy zapłaci kartą kredytową. Wybierając najlepszą dla siebie kartę, warto popatrzeć na oprocentowanie transakcji, koszt wydania oraz użytkowania. Opłaty te można zmniejszyć, korzystając z promocji, która właśnie rozpoczęła się w Credit Agricole.

Agencja PA przygotowała świąteczną kampanię 360° dla Drogerii Natura

2018-12-03 16:27:00
Responsive image

“Prezenty najlepsze z Natury” to hasło najnowszej kampanii 360° Drogerii Natura. Za synergię działań marketingowych, do których zaliczają się m.in. spoty telewizyjne, kampania radiowa, Facebook Messenger BOT, dedykowany KV, a także materiały POS odpowiada agencja reklamowa PA.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: