NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Tornado w Pekao

Responsive image

Przez zarząd Banku Pekao przeszło tornado. W jednym dniu ze swoich stanowisk odszedł prezes, wiceprezes oraz jeden z członków zarządu a na dodatek ze stanowiska zrezygnowała również prezes Pekao Leasing.

Kto kupi mBank ?

Responsive image

Od czasu gdy ogłoszono że pakiet kontrolny mBanku może zostać sprzedany nowemu właścicielowi, okazuje się że ten bank jest w zainteresowaniu kilku instytucji finansowych. Bardzo możliwe że jednak bank z dość dużym portfelem kredytów frankowych może dość łatwo znaleźć nabywców.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

KRISPOL Kreatorem Budownictwa Roku

2019-11-26 06:49:00
Responsive image

Mijający rok był produktywny dla marki KRISPOL.

Spore zainteresowanie platformą do audytów SEO

2019-11-25 20:01:00
Responsive image

Z każdym miesiącem rozpoznajemy coraz większe zainteresowanie naszą platformą do przeprowadzania audytów SEO. Strona internetowa która przyjmuje zamówienia na audyty SEO doskonale sprawdza się w roli organizera zadań a to przekłada się na zadowolenie klientów.

OKNOPLAST najsilniejszą marką pośród okien pionowych według rankingu TOP Marka 2019

2019-11-22 07:23:00
Responsive image

W rankingu TOP Marka 2019, czyli największym badaniu marek w polskich mediach, OKNOPLAST zajął 5 miejsce w kategorii materiałów budowanych oraz 250 pozycję w rankingu ogólnym. Jest to najlepszy wynik wśród producentów okien pionowych.

Wpuść więcej światła i powietrza

2019-11-21 07:07:00
Responsive image

Sezon jesienno-zimowy kojarzony jest zwykle z obniżonym nastrojem, osłabioną odpornością i brakiem energii.

Las dla przyszłych pokoleń - CREATON Polska sadzi drzewa w okolicach Krakowa

2019-11-21 06:57:00
Responsive image

O ogromnej roli, jaką odgrywają drzewa w naszym życiu, nie trzeba dziś przekonywać już chyba nikogo.

Akcesoria łazienkowe Mokko: modne, ekologiczne i produkowane w Polsce

2019-11-20 07:33:00
Responsive image

Satynowoczarne akcesoria Deante Mokko to wyjątkowa biżuteria dla wnętrza.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: