NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Umowa zakupu 98% akcji Murapol S.A.

Responsive image

Awbud S.A., spółka z branży budowlanej poinformowała w dniu 21 stycznia 2020 roku, że uzyskała informacje o zawartym porozumieniu między obecnymi akcjonariuszami spółki Murapol S.A., o warunkowej przedwstępnej umowie sprzedaży 98,04 procent akcji.

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Bateria do kuchni

2020-01-14 07:01:00
Responsive image

Czy ktoś próbował zliczyć, ile razy dziennie odkręcamy wodę w kuchni?

Bezpiecznie podczas ferii

2020-01-14 06:56:00
Responsive image

Przed nami długo wyczekiwany sezon zimowych podróży. Rozpoczęły się ferie zimowe w pierwszych pięciu województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim.

Nowy moduł historia firmy (TimeLine) w CentrumPrasowe.pl

2020-01-13 18:19:00
Responsive image

Nasza strona CentrumPrasowe.pl stale się rozwija. Obecnie możemy pochwalić się kolejnym nowatorskim wdrożeniem w naszym portalu. Jest to dodatek dzięki któremu można tworzyć przejrzystą stronę a historią naszej firmy lub instytucji oraz używać tych podstron do pozycjonowania ważnych informacji na naszej stronie.

Firma z Krakowa dostarczy innowacyjne rozwiązania dla amerykańskich firm energetycznych

2020-01-13 16:28:00
Responsive image

Codibly, krakowska firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w branży energetycznej, zawarła partnerstwo z międzynarodową firmą konsultingową PA Consulting. Jej przedmiotem są innowacyjne technologie cyfrowe, które zostaną zaoferowane amerykańskim firmom energetycznym i przedsiębiorstwom użyteczności publicznej

Hörmann na targach BUDMA 2020 4 - 7 lutego 2020, Poznań

2020-01-10 12:35:00
Responsive image

Jak bramy garażowe i drzwi wejściowe włączyć w systemy domu inteligentnego? W jaki sposób dopasować je do nietypowej elewacji?

Wzrasta popularność assistance medycznego - podsumowanie 2019 roku

2020-01-10 12:24:00
Responsive image

Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że korzystanie z assistance medycznego za granicą wzrosło w porównaniu do 2018 roku aż o 29 proc., a na terenie Polski o 13 proc.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: