NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Hortex, wydana zgoda przez UOKiK

Responsive image

Grupa Hortex zajmująca się produkcją soków i mrożonek, UOKiK wydał właśnie zgodę na zmianę właściciela. Decyzja urzędu byłą potrzebna gdyż dochodzi do koncentracji branży i zalecane było przeprowadzenie badania czy nie zaszkodzi to konkurencji na rynku.

Fuzja PKO BP oraz Pekao ?

Responsive image

Dziś rano w dzienniku „Rzeczpospolita” ukazał się artykuł z którego możemy się dowiedzieć że istniej możliwość połączenia dwóch największych banków w Polsce. Oba banki mają jednego właściciela PZU więc jest to możliwe ale czy tak się stanie ?

archiwum
CENTRUMPRASOWE.PL - DARMOWE WIRTUALNE BIURO PRASOWE

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Mikołajki z Bobem Budowniczym w SKENDE Shopping!

2017-11-30 11:41:24
Responsive image

Z okazji mikołajek SKENDE Shopping przygotowało bardzo budującą niespodziankę: weekend z Bobem Budowniczym. Już 2 i 3 grudnia, od 11:00 do 19:00, w nowo otwartym centrum handlowym na dzieci czekać będzie moc świątecznych atrakcji w towarzystwie ulubionego bohatera bajki!

Nowelizacja ustawy o CIT i PIT. Co przyniesie przedsiębiorcom?

2017-11-30 09:24:10
Responsive image

Rządowy projekt nowelizacji ustawy o PIT i CIT czeka już tylko na podpis prezydenta RP. Zmiany mają wejść w życie od 1 stycznia - jak wpłyną na przedsiębiorców? Podpowiadamy, czego możecie się spodziewać! Ustawodawca podkreśla, że nowe prawo ma przede wszystkim uszczelnić system podatkowy oraz ułatwić przedsiębiorcom, szczególnie małym i średnim, prowadzenie działalności gospodarczej. Rząd kładzie nacisk głównie na ukrócenie stosowania optymalizacji oraz uszczelnienie systemu podatkowego. Przyjrzyjmy się, jakie zmiany wprowadza nowela.

Po co informatykowi polisa?

2017-11-30 09:16:27
Responsive image

Kiedy nie pracujesz, to nie zarabiasz. Dzięki polisie INTER Medicus IT zachowasz ciągłość przychodów także wtedy, gdy będziesz chory i nie będziesz mógł pracować.

Szanuj klienta swego, bo możesz nie mieć następnego – czyli o konferencjach branżowych (nie) tylko dla zajawkowiczów.

2017-11-30 07:39:15
Responsive image

Organizacja konferencji branżowych stała się w przeciągu ostatnich lat popularnym sposobem nie tylko na dzielenie się specjalistyczną wiedzą z zainteresowanymi, ale również zaznaczenie pozycji swojej firmy na rynku czy zdobycie nowych klientów. Wykwalifikowani prelegenci, niezawodny sprzęt oraz atrakcyjna lokalizacja to jedne z najważniejszych, ale nie jedyne czynniki decydujące o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Dlaczego warto organizować tego typu i spotkania i o czym należy pamiętać przez przystąpieniem do planowania szczegółowego harmonogramu?

Księgowi są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb technologicznych. SaldeoSMART podsumowuje 6 lat działalności

2017-11-30 07:21:23
Responsive image

Mija 6 lat od uruchomienia SaldeoSMART, aplikacji służącej do wspierania pracy księgowych. Inteligentny system OCR odczytujący m.in. faktury kosztowe, elektroniczny obieg dokumentów czy niemal całkowita likwidacja papierologii to tylko nieliczne z innowacji, których oczekiwał rynek i które usprawniły kontakt między przedstawicielami biznesu a księgowymi. BrainSHARE IT, producent oprogramowania, zapewnia, że branża nowoczesnej księgowości zmieni się jeszcze bardziej.

Startuje III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” na UMCS.

2017-11-29 11:31:58
Responsive image

W weekend 9-10 grudnia wystartuje już III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” prowadzonych przez Wydział Ekonomiczny UMCS w Lublinie we współpracy z Multiagencją Open Brokers S.A. oraz Open Finance S.A. Patronem medialnym kierunku jest Gazeta Ubezpieczeniowa. W trzeciej edycji weźmie udział aż 17 słuchaczy – w większości związanych z branżą finansową. Przez kolejne miesiące zdobędą ekspercką wiedzę o rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego. Na pierwszym grudniowym zjeździe swoim doświadczeniem podzielą się eksperci z UMCS oraz SGH w Warszawie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: