NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Play zadebiutuje na GPW

Responsive image

Jeden z operatorów sieci komórkowej idzie po pieniądze na Giełdę Papierów Wartościowych. Na parkiet trafią papiery o wartości 5,3 miliarda złotych. Tym samym każdy z Polaków może stać się współwłaścicielem drugiego pod względem wielkości operatora sieci komórkowej.

Totalizator sportowy dostaje monopol na automaty jednoręki bandyta

Responsive image

Polska spółka Totalizator Sportowy dostaje od rządu prezent, wyłączny monopol na automaty typu jednoręki bandyta. Jest to efekt ustawy która weszła w życie 1 kwietnia, tak zwanej ustawy hazardowej. Totalizator sportowy otworzy własne saloniki z automatami o nazwie jednoręki bandyta.

archiwum
CENTRUMPRASOWE.PL - DARMOWE WIRTUALNE BIURO PRASOWE

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Czym jest polisomnografia?

2017-07-27 15:53:27
Responsive image

Ażeby wykryć choroby związane ze snem, w tym chorobę określaną jako obturacyjny bezdech senny chory musi poddać się specjalistycznemu badaniu. Metodą dającą pełny opis stanu zdrowia pacjenta w mojej ocenie jest polisomnografia.

Kino Letnie na placu Europejskim: „7 psychopatów”

2017-07-26 16:43:07
Responsive image

Kolejny raz na placu Europejskim zagości filmowa atmosfera. Najbliższy czwartkowy wieczór uprzyjemni jeden z najlepszych klasyków współczesnego kina brytyjskiego pt. „7 psychopatów”. Na seans Kina Letniego zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia: firmą Samsung i radiem Chillizet.

Ubezpieczenia Open Brokers wchodzą do świata mobile

2017-07-26 10:00:55
Responsive image

Pierwsza tak zaawansowana technologicznie aplikacja mobilna do sprzedaży ubezpieczeń już działa na smartfonach Doradców Open Brokers S.A.

#TechWednesday w Bakotechu: cykliczne webinary techniczne

2017-07-26 09:10:16
Responsive image

Kraków, dnia 25 lipca 2017 r. – Bakotech zaprasza na cykl webinarów technicznych. W każdą drugą środę miesiąca, dystrybutor szkoli z wybranych rozwiązań z portfolio.

Startup absolutnie nie dla każdego

2017-07-24 14:07:17
Responsive image

Każdy człowiek chce odnieść sukces. Wyniki te są zwykle mierzalne w pieniądzu. Najodpowiedniejszą nagrodą dla niedoświadczonego pracownika są pieniądze.

Czy zakłady fotograficzne się opłacają?

2017-07-24 13:40:46
Responsive image

Żyjemy w epoce cyfryzacji i nie powinno nas dziwić, że w większości przypadków zakład fotograficzny nie ma dużej ilości klientów, obecnie takimi usługami zajmują się zwyczajnie fotografowie, którzy działają zawodowo na rynku i można powiedzieć, że również zajmują się wszystkim jednocześnie, a nawet odbitki nie są dla nich straszne.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: