NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Stalexport Autostrady

Responsive image

Informacje płynące z spółki zarządzającej autostradą A4 między Krakowem a Katowicami notuje zyski i wypłaca dywidendę. Ciekawy kąsek dla graczy mogących inwestować w długoterminowo.

Bankructwo Pruchnik S.A.

Responsive image

Koniec jednej z najstarszych firm na GPW, bankructwo Pruchnik S.A. To wydarzenie roku. Firma ta zajmowała się głównie projektowaniem i produkcją odzieży męskiej. Jednak mimo ostatnich zmagań i prób naprawy sytuacji, ostatecznie spółka ogłosiła upadłość.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Polacy budują się na potęgę. Na rynku instalacyjnym hossa, rośnie popyt na produkty premium

2018-07-27 07:26:00
Responsive image

Mimo trudnej sytuacji na rynku budowlanym, rynek instalacyjny przeżywa rozkwit. Aż 70% reprezentantów branży badanych przez Purmo, marki producenta grzejników i systemów rurowych, uważa, że ten rok będzie lepszy lub znacznie lepszy od poprzedniego. Na rynek pozytywnie wpływają m.in. rosnąca zamożność Polaków. Wzrasta zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, budownictwem ekologicznym oraz produktami wysokiej jakości. Cena zaczyna odgrywać coraz mniejsze znaczenie przy wyborze rozwiązań.

Powitalny kredyt gotówkowy na stałe w ofercie Credit Agricole

2018-07-26 12:40:00
Responsive image

Powitalny kredyt gotówkowy na stałe w ofercie Credit Agricole

Pożyczkę od Credit Agricole zaciągniesz bez wizyty w banku

2018-07-26 12:38:00
Responsive image

Pożyczkę od Credit Agricole zaciągniesz bez wizyty w banku

Polska liderem produkcji podłóg drewnianych w Europie

2018-07-26 11:13:00
Responsive image

Podłogi drewniane w Polsce przeżywają swój renesans. Coraz więcej prywatnych inwestorów decyduje się na taki rodzaj okładziny. Ma to swoje odzwierciedlenie także w produkcji.

EUROPA NA DOPINGU

Responsive image

Doping to obecnie najpotężniejsza broń w walce o najlepszy wynik sportowy. Uczciwość, zdrowie i zasady fair -play przestają być dla zawodników sprawą priorytetową. Te niedozwolone substancje potrafią zmaksymalizować parametry fizyczne każdego człowieka - zarówno profesjonalnego sportowca, jak i amatora.  Z myślą o zapobieganiu dopingowi w sporcie rekreacyjnym powstał międzynarodowy projekt Antydoping Green Seal. Projekt ten ma na celu chronić młodych ludzi przed stosowaniem dopingu, zaszczepić w nich idee walki fair-play oraz edukować na temat zagrożeń wynikających ze stosowania używek. Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji wraz z krajami partnerskimi: Hiszpanią ,Włochami, Belgią, Wielką Brytanią i Chorwacją bada przyczyny stosowania dopingu wśród młodych ludzi. Dodatkowo celem Antydoping Green Seal jest stworzenie sieci klubów sportowych, organizacji, centrów sportowych wolnych od dopingu. "Zielona pieczęć" przyznawana ośrodkom spełniającym założenia programowe projektu ma gwarantować bezpieczeństwo uprawiania sportu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: