NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

Sprzedaż Idea Bank Ukraina

Responsive image

Getin Holding poinformował że uzyskał zgodę Ukraińskiego urzędu antymonopolowego na sprzedaż 100 % akcji Idea Bank Ukraina, części swojego biznesu działającego na Ukrainie. Nowym właścicielem zostanie Dragon Capital Investments Limited z siedzibą w Nikozji.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Polska w zarządzie CEPI - międzynarodowej organizacji pośredników

Responsive image

Renata Piechutko, pośredniczka i prezydent-elekt Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości została wybrana do zarządu międzynarodowej organizacji pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców CEPI (European Association of Real Estate Professions). Jest to wielki sukces całego środowiska zawodów związanych z rynkiem nieruchomości w Polsce.

Pierwsze oferty w serwisie ProgramPartnerski.org

2020-01-06 14:42:00
Responsive image

Niedawno odnowiliśmy stary serwis który zajmował się publikacją informacji na temat programów partnerskich. Jest to stara domena która jest utrzymywana od ponad 10 lat. Warto w nią zainwestować gdyż może uzupełniać ofertę Ads-Center.NET Sp Zoo

Taśmy naprawcze myPACO - dlaczego warto?

2020-01-03 21:09:00
Responsive image

Są produkty które warto mieć w domu, garażu, ogrodzie a koniecznie w samochoodzie.

Nowy rok kontynuacja działania Ads-Center.NET

2020-01-02 09:10:00
Responsive image

W poprzednim 2019 roku skupialiśmy się na akwizycji ciekawych projektów z działu IT. Dzięki temu uzyskaliśmy kilka ciekawych domen oraz działających projektów. Teraz należy skupić się na maksymalizacji zysków z posiadanego zaplecza ale nie rezygnujemy z poszukiwania ciekawych projektów w internecie.

LORI & SIGMA - ukłon w stronę estetyki

2020-01-03 07:20:00
Responsive image

To, co nas otacza, ma wyraźny wpływ na naszą codzienność oraz samopoczucie.

Zmień konto na oficjalne – Centrum Prasowe PL

2020-01-01 11:37:00
Responsive image

Korzystasz już z konta użytkownika CentrumPRasowe.pl, przekształć swoje Wirtualne Biuro Prasowe w Oficjalne konto firmy lub instytucji. Dowiedź się więcej z naszego artykułu co dzięki temu zyskasz.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: