NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Umowa zakupu 98% akcji Murapol S.A.

Responsive image

Awbud S.A., spółka z branży budowlanej poinformowała w dniu 21 stycznia 2020 roku, że uzyskała informacje o zawartym porozumieniu między obecnymi akcjonariuszami spółki Murapol S.A., o warunkowej przedwstępnej umowie sprzedaży 98,04 procent akcji.

Grupa Żywiec jako Eko

Responsive image

Grupa Żywiec jako jeden z największych producentów rożnych marek piwa przywraca stare obyczaje związane z butelkami zwrotnymi. Jest to pokierowane ekologią, bo butelka zwrotna znacznie mniej obciąża naszą planetę.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Contact Center i Marketing Zintegrowany

Responsive image

W najnowszym (11-12/2019) i ostatnim w tym roku wydaniu Biuletynu Obsługi Klienta prezentujemy m.in. relację z otwarcia II edycji Studium Menedżer Contact Center, wspólnego projektu Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB i Uniwersytetu Warszawskiego oraz informację na temat raportu z kolejnej edycji Badania Polskiego Marketingi Zintegrowanego. Naszym gościem specjalnym jest natomiast Andrzej Wiśniewski, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Kontel.

Jaka będzie architektura przyszłości?

2019-12-20 12:08:00
Responsive image

Maksymalny dostęp do światła i natury, inteligentne rozwiązania oraz odnawialne surowce to aktualne i bardzo przyszłościowe kierunki w projektowaniu budynków.

PGE Obrót wspiera łódzkie amazonki

2019-12-20 09:46:00
Responsive image

W łódzkim oddziale PGE Obrót do świąt można obejrzeć niezwykłą wystawę zdjęć. „Energetyczne Kobiety”.

Getin Noble Bank ponownie doceniony za najlepszą zdalną jakość obsługi

2019-12-19 12:46:00
Responsive image

W trzeciej fali badania w ramach projektu „Instytucja Roku” organizowanego przez portal Moje Bankowanie Getin Noble Bank zajął drugie miejsce za najlepszą zdalną jakość obsługi. Eksperci przebadali proces zdalnej obsługi Klientów zainteresowanych produktami oszczędnościowymi aż w 16 bankach.

Eleganckie baterie do łazienek i kuchni

2019-12-18 11:34:00
Responsive image

Co oznacza słowo „elegancki”? Według słownika języka polskiego – wytworny, pełen klasy i dobrego smaku. Elegancja to zaś perfekcjonizm w wyglądzie i zachowaniu. Często kojarzona jest także ze szlachetnością i pięknem.

Mennica Legacy Tower z fasadą Aluprof - raport z placu budowy

2019-12-18 11:28:00
Responsive image

Jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce, czyli budowa Mennica Legacy Tower jest już na ukończeniu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: