NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Allegro wchodzi na GPW

Responsive image

Od dłuższego czasu w mediach i wśród inwestorów słychać echa rozmów na temat debiutu Allegro na Giełdzie Papierów Wartościowych. Właśnie zakończono bardzo udane zapisy na akcje Allegro S.A., inwestorzy dopisali co sprawia że jedna akcja będzie warta w dniu debiutu aż 43 zł.

Orlen chce skupić akcje Energa S.A.

Responsive image

Wygląda na to że Grupa Orlen S.A., postanowiła zostać jedynym właścicielem Energa S.A. Taki wniosek można wysnuć z ogłoszonego wezwania na zapisy do sprzedaży akcji Energa S.A., przez pozostałych akcjonariuszy. Jeśli wezwanie zakończy się sukcesem Orlen zostanie jedynym właścicielem grupy Energa S.A.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Nowość! UZIN U 5000 - ekstremalnie szybki montaż okładzin podłogowych

2021-05-28 09:59:00
Responsive image

Firma UZIN wprowadziła na rynek nowatorski dyspersyjny preparat mocujący UZIN U 5000 do układanych luzem wykładzin tekstylnych, paneli oraz płytek winylowych, który jest nanoszony wygodną metodą natryskową.

Rdza rustykalna nowym dekorem w ofercie firmy Aliplast

2021-05-28 07:37:00
Responsive image

W ostatnich dniach paleta Aliplast Loft View została uzupełniona nowym dekorem. Jest to RDZA RUSTYKALNA/ RUST01.

Aluminiowa stolarka na miarę XXI wieku - inteligentny dom z Aluprof

2021-05-28 05:34:00
Responsive image

W nowoczesnych domach możemy wykorzystać zdobycze współczesnych technologii do codziennego sterowania i automatyki budynku.

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Moshi Sette Q do ładowania dwóch urządzeń jednocześnie

2021-05-27 11:36:00
Responsive image

Podwójna ładowarka może w łatwy sposób zwiększyć wygodę użytkowania w dowolnym pomieszczeniu w naszym domu. Dzięki niej możemy ładować dowolne urządzenia mobilne np. smartfona i słuchawki Apple AirPods w jednym momencie.

Wyprodukowaliśmy już ponad 1 000 000 Wh energii elektrycznej.

2021-05-17 17:28:00
Responsive image

W listopadzie 2020 roku postanowiliśmy w miejscu naszego biura letniego zainstalować niewielką elektrownię zbudowaną z paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu posunięciu zyskaliśmy energię ze słońca, brak uzależnień od sieci oraz znikomy ślad węglowy naszej firmy.

Konto i karta z wizerunkiem idealnym prezentem na Dzień Dziecka

2021-05-26 10:04:00
Responsive image

Credit Agricole ma propozycję dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co kupić swojemu dziecku na Dzień Dziecka. Najmłodsi klienci mogą dostać 50 zł za otwarcie konta i kartę z ekotworzywa z wybranym wizerunkiem. Własne konto i karta to dla młodego człowieka symbol dorosłości, a dla rodzica gwarancja bezpieczeństwa i uczenie gospodarowania własnymi pieniędzmi na wczesnym etapie. Posiadacze karty Credit Agricole mogą też korzystać z rabatów w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: