NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

100 tyś testów od UNIMOT S.A.

Responsive image

Polska spółka UNIMOT S.A., podaruje Polsce 100 tysięcy testów wykrywających SARS-CoV-2 wywołujący groźną chorobę COVID-19. Spółka ma prośbę do rządu Polskiego aby zwolniła transakcję z cła i podatku VAT.

Baltona S.A., do przejęcia

Responsive image

Sieć sklepów wolnocłowych może stać się własnością Państwowe Porty Lotnicze. UOKiK właśnie wydał zgodę na przejęcie 100 % udziałów w spółce handlowej. Dzięki temu PPL wzbogaci się o dobrze prosperujący interes.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Baterie wielootworowe do nowoczesnych łazienek

2020-03-20 09:02:00
Responsive image

Gdy urządzamy salon kąpielowy, długo zastanawiamy się nad wyborem wanny i glazury. Armaturę czasem traktujemy tylko jako uzupełnienie aranżacji.

PRIME3 rozszerza portfolio głośników Bluetooth o model ECLIPSE ABT07

2020-03-20 08:55:00
Responsive image

Głośnik Bluetooth to nieodłączny partner wszelkich spotkań towarzyskich, zarówno w domu, jak i w plenerze. To także idealny towarzysz w podróży, który pozwoli nam zabrać ulubione utwory i czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie tylko chcemy.

Na ratunek specjalistom rynku nieruchomości

Responsive image

Na rynku nieruchomości odwoływane są finalizacje transakcji u notariuszy czy oglądanie nieruchomości. Klienci zawieszają swoja aktywność w oczekiwaniu na to, co się wydarzy. Wiosna, która jest na ogół szczytem ruchu w tej branży, w tym roku z uwagi na pandemię oznacza dla biur nieruchomości brak dochodów.

Podróżowanie stanie się przyjemnością z ładowarką samochodową Crong

2020-03-19 21:17:00
Responsive image

Power Car Charger to ładowarka samochodowa marki Crong ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania Quick Charge oraz PD Power Delivery, która gwarantuje sprawne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Jakie czynniki wpływają na koszt dachu?

2020-03-18 06:17:00
Responsive image

Koszty położenia dachu zależą między innymi od jego powierzchni oraz architektury budynku.

#Zostańwdomu, ale co jeśli ten dom dopiero się buduje? KRISPOL radzi

2020-03-18 06:08:00
Responsive image

Wiosna to czas, kiedy rozpoczynamy lub kontynuujemy nasze domowe budowy, lub remonty.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: