NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Państwowa administracja ma awarię

Responsive image

12 Czerwca 2018 roku został dniem wielkiej awarii Cyfrowej Polski. Większość z kluczowych systemów państwa cyfrowego od dzisiejszego ranka była niedostępna. Przyczyny awarii będą dopiero badane. Nadal trwa przywracanie zdolności.

Mbank drobna awaria

Responsive image

W dniu 4 czerwca mBank miał drobne problemy przed południem. Jak informował rzecznik prasowy mBanku, klienci nie mogli w godzinach rannych wykonywać transakcji.

archiwum
CENTRUMPRASOWE.PL - DARMOWE WIRTUALNE BIURO PRASOWE

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Weź udział w ankiecie. Raport World Green Building Trends Study 2019

Responsive image

W ramach współpracy Dodge Data & Analytics oraz World Green Building Council, wśród organizacji i firm na całym świecie, zbierane są opinie do 4. edycji World Green Building Trends 2019 Smart Market Report. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC, jako jedna z organizacji zrzeszonych w WorldGBC, zachęca do udziału w badaniu trendów branży zielonego budownictwa. Na podstawie ankiet on-line jesienią opracowany zostanie globalny raport.

Największa konferencja Partnerska WatchGuard’a dla regionu EMEA – Apogee Ibiza 2018

2018-05-29 14:27:36
Responsive image

Kraków, dnia 29.05.2018 r. – Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o konferencji Partnerskiej WatchGuard’a przeznaczonej dla Partnerów z regionu EMEA, która odbyła się na Ibizie 18-20 maja.

Wyniki badania

Rc2
2018-05-29 11:21:45
Responsive image

Jak pokazują dane PizzaPortal.pl, Polacy najchętniej zamawiają on-line pizzę wraz z napojem – konkretnie pizzę capricciosa, a do picia Coca-Cola. Według statystyk serwisu to najczęściej wybierany duet w dostawie. Jakie jeszcze połączenia smaków lubimy i jak różnią się nasze gusta kulinarne w zależności od miejsca zamieszkania?

OSM Łowicz podbija rynki Dalekiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej

2018-05-29 11:04:14
Responsive image

Globalna ekspansja łowickiej spółdzielni mleczarskiej trwa. Po niedawnej obecności na Gulfood w Dubaju, OSM Łowicz miał okazję ponownie zaprezentować się międzynarodowym partnerom. Tym razem podczas targów Sial China 2018 w Szanghaju, które odbyły się między 16 a 18 maja br.

Na HORECACONCEPT.COM warto zaglądać codziennie

2018-05-29 10:43:33
Responsive image

Pogoda dopisuje i sezon na kawiarenki, restauracje i puby na wolnym powietrzu, pod gołym niebem został już w pełni otwarty.

Mundial 2018 a opłaty ZAiKS

2018-05-28 13:19:57
Responsive image

Mundial 2018, czyli Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji, to święto, które pozwala kibicom cieszyć się z każdego wygranego meczu, a właścicielom lokali z każdego oglądającego u niego mecz klienta. Jakie opłaty powinniśmy mieć na uwadze planując publiczne odtwarzanie meczów ?

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: