NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Wirtualna elektrownia od Taurona

Responsive image

Tauron jako firma wytwarzająca oraz zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej rozpoczyna nowy projekt który może zmienić podejście Polaków do energii wytwarzanej z OZE

Milenium Bank na zakupach

Responsive image

UOKiK wydał właśnie decyzję na mocy której Milenium Bank może przejąć Euro Bank. To przejęcie bardzo zmienia wygląd całego rynku bankowości. Euro bank podaje na swoich stronach że posiada aż 500 placówek.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Zdrowe, zielone biura: Światło dzienne i oświetlenie

Responsive image

W pierwszej części dnia człowiek intuicyjnie wybiera pomieszczenia jasne, oddziałujące energetyzująco. O stopniu satysfakcji decyduje połączenie światła dziennego, sztucznego i odpowiednia refleksyjność materiałów wykończeniowych. Optymalizacja wszystkich atrybutów oświetlenia pozwala na redukcję uczucia senności oraz zmęczenia wzroku. Możliwość indywidualnej kontroli znacznie podnosi komfort. Właściwa iluminacja biura to potencjał na zwiększenie produktywności i cenny zasób biznesowy świadomego pracodawcy.

Pracujemy nad nowym narzędziem marketingowym

2019-01-03 21:00:00
Responsive image

Po przeglądzie skryptów serwisu WiarygodnaFirma.pl oraz programu partnerskiego postanowiliśmy rozszerzyć możliwości naszego oprogramowania. Tworzyliśmy stanowiska marketingowe dla zdalnych pracowników jednak zmieniamy koncepcję.

Program dla partnerów i handlowców

2019-01-02 20:52:00
Responsive image

WiarygodnaFirma.pl proponuje program partnerski dla wszystkich osób które pragną dorobić dodatkowe pieniądze po pracy w domowym zaciszu do swojej miesięcznej pensji na umowę o dzieło. Innowacyjny sposób pozyskiwania sprzedawców produktów.

2019 Nowy rok i nowe możliwości

2019-01-01 10:10:00
Responsive image

CentrumPrasowe.pl stale się rozwija. Obecnie przyjmujemy wszelkie sugestie na temat elementów które powinny znaleźć się w nowej wersji serwisu który właśnie projektujemy. Korzystasz z CentrumPrasowe.PL , wykorzystaj szansę i napisz nam jak ułatwić obsługę lub jaki element dobudować aby zwiększyć możliwości serwisu.

Dziękujemy za cały 2018 rok

2018-12-31 18:18:00
Responsive image

CentrumPrasowe.pl działa już od kilku lat, nasza witryna stale powiększa grono swoich użytkowników po stronie dziennikarzy ale przede wszystkim po stronie rzeczników prasowych oraz firm które oni obsługują za pomocą naszego portalu. Rok 2018 był bardzo udany pod względem wzrostu odwiedzin oraz stałych użytkowników.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: