NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Wojas na zakupach

Responsive image

Komunikat prasowy głosi iż firma Wojas zakupiła pakiet 56 % akcji spółki Bartek. Obie firmy są z segmentu obuwniczego jednak reprezentują różne podejście do rynku.

Wirtualna elektrownia od Taurona

Responsive image

Tauron jako firma wytwarzająca oraz zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej rozpoczyna nowy projekt który może zmienić podejście Polaków do energii wytwarzanej z OZE

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

W salonikach Kolportera rośnie sprzedaż książek

2019-03-05 13:25:00
Responsive image

O ok. 6 proc. wzrosła w 2018 r. w salonikach Kolportera sprzedaż książek. – To efekt coraz bogatszej oferty, ale także podejmowanych działań promocyjnych – uważają przedstawiciele spółki.

Przestępcy wyłudzali pieniądze

2019-03-04 12:00:00
Responsive image

Kolejna próba wyłudzenia pieniędzy została przerwana. Przy pomocy serwisu TnijURL.com przestępcy chcieli zamaskować linki do swoich stron z płatnościami na których żądali opłaty w zamian za brak blokady telefonu. Nasz serwis skasował skrócone linki i tym samym przerwał atak na odbiorców tego linku który był rozsyłany za pomocą SMS do ofiar ataku.

Bezpłatne warsztaty z druku CMYK + 1 z OKI

2019-03-01 11:24:00
Responsive image

OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1, które odbędą się 6 marca (środa) w Warszawie, w hotelu Novotel Warszawa Airport, w ramach których uczestnicy będą mogli w praktyce poznać możliwości druku z wykorzystaniem pięciu tonerów, CMYK + piąty toner biały lub przezroczysty, na wielu różnych nośnikach od kopert aż do banerów do 1,3 m. Wstęp wolny.

Słonecznik łuskany HELIO Natura – ziarna naturalnie pełne zdrowia!

2019-02-28 17:59:00
Responsive image

Małe, niepozorne ziarna słonecznika to dziś prawdziwe bogactwo naturalnych składników odżywczych. Zawierają ważne dla naszego zdrowia pierwiastki i witaminy, a także są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, dlatego zostały docenione przez Instytut Żywności i Żywienia i znalazły się w Piramidzie Zdrowego Żywienia…

Zakończyła się kolejna Akademia Rolnika

2019-02-28 12:52:00
Responsive image

Firma Gobarto przeprowadziła kolejne szkolenie w cyklu Akademia Rolnika. Wydarzenie odbyło się w dn. 25-26 lutego 2019 r. w hotelu Różany Zakątek w Osieku. Wzięło w nim udział ponad 30 hodowców. Podczas dwóch dni wykładów były poruszane m.in. tematy związane z nowoczesnymi technikami stosowanymi w hodowli zwierzęcej.

SYMBOLE RELIGIJNE W BIZNESIE

Responsive image

Spotkanie w Muzeum Żydów Mazowieckich ma pokazać znaczenie i siłę symboliki religijnej w biznesie, skutki jej stosowania, wpływ na biznes i możliwości wykorzystania symboliki w prowadzeniu działań biznesowych. Zapraszamy 19 marca 2019. Miejsce: Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku, ul. Kwiatka 4.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: