NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

McDonald i KFC obniżają ceny

Responsive image

Restauracje McDonald's i KFC postanowiły obniżyć ceny swoich dań w celu przyciągnięcia większej liczby klientów. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek frekwencji w restauracjach, głównie spowodowany inflacją i wzrostem cen. Wprowadzenie promocji ma na celu zachęcenie ludzi do ponownego odwiedzenia tych popularnych sieci fast foodów. Obniżka cen jest strategią mającą na celu utrzymanie konkurencyjnej pozycji na rynku, ponieważ wiele innych miejsc również stara się przyciągnąć klientów poprzez obniżki. Restauracje obydwu sieci liczą na to, że promocje przyciągną zarówno stałych, jak i nowych klientów, zapewniając im smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach.

Nieprawidłowości przy wyborach 15 października 2023

Responsive image

Niestety to kolejne wybory podczas rządów PiS, które noszą liczne znamiona nieprawidłowości a wręcz próby zawłaszczenia czy nazywając po imieniu oszustwa wyborczego. Wystarczy jeden fakt, zabrakło kart wyborczych w wielu punktach głosowania mimo że każda komisja obwodowa dokładnie wiedziała ile ma głosujących.

archiwum

Każda firma, organizacja oraz instytucja potrzebuje biuro prasowe oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje, które trafiają do dziennikarzy. Za pomocą centrum informacji prasowych informuj o postępach przedsiębiorstwa. Treści zamieszczone na centrum informacji prasowej mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe wirtualne biuro prasowe na Centrum PRasowe. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Szkolenia ALURONCAD online 2024

2024-02-07 06:30:00
Responsive image

Systemodawca z Zawiercia rusza z kolejnym cyklem szkoleniowym, który będzie realizowany równolegle do terenowych konferencji Aluron ALU-MEETING.

Zielone serce miasta - kompleks Eco City Katowice z fasadami aluminiowymi od Aluprof

2024-02-07 06:16:00
Responsive image

Tworzenie mieszkańcom komfortowych i przyjaznych przestrzeni do życia czy pracy jest nie lada wyzwaniem.

Przygoda to dziedzina nauki! Akademickie liceum NALO i poznańska AWF mają na to papier

Responsive image

Turystyka przygodowa naukowym okiem i skoordynowana współpraca szkoły średniej z uczelnią wyższą. W Poznaniu wyznaczają nowatorski trend łączenia dwóch etapów świata edukacji.

Co to wypadek komunikacyjny

2024-02-02 14:58:00
Responsive image

Każda sytuacja wymaga wnikliwej, indywidualnej oceny, dlatego czytaj dalej

Praca w ciąży

2024-02-02 14:41:00
Responsive image

Jak umowa przed ciążą najlepsza? Może umowa zlecenie a może o dzieło?

Normobaria w trosce o nasz dobrostan

2024-02-02 07:28:00
Responsive image

Nie ulega wątpliwości, że zdrowie jest jednym z istotnych zasobów wpływających na jakość i długość naszego życia.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: