NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Allegro wchodzi na GPW

Responsive image

Od dłuższego czasu w mediach i wśród inwestorów słychać echa rozmów na temat debiutu Allegro na Giełdzie Papierów Wartościowych. Właśnie zakończono bardzo udane zapisy na akcje Allegro S.A., inwestorzy dopisali co sprawia że jedna akcja będzie warta w dniu debiutu aż 43 zł.

Orlen chce skupić akcje Energa S.A.

Responsive image

Wygląda na to że Grupa Orlen S.A., postanowiła zostać jedynym właścicielem Energa S.A. Taki wniosek można wysnuć z ogłoszonego wezwania na zapisy do sprzedaży akcji Energa S.A., przez pozostałych akcjonariuszy. Jeśli wezwanie zakończy się sukcesem Orlen zostanie jedynym właścicielem grupy Energa S.A.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Nadciąga fala fuzji i przejęć w transporcie

2021-05-28 19:10:00
Responsive image

Podczas pandemii ucierpiało wiele firm transportowych. Firmy z tej branży są coraz częściej sprzedawane

Polski przemysł odnotowuje wzrost o ponad 44%

2021-05-28 19:03:00
Responsive image

Produkcja przemysłowa w kwietniu 2021 r. wzrosła o rekordowe 44,5 proc. rok do roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 9,2 proc. - podał GUS.

Gospodarka przyspiesza, ale ma problemy z dostawami materiałów

2021-05-28 18:59:00
Responsive image

Pandemia spowodowała wąskie gardła nie tylko w finansach firm, ale także w dostawach materiałów, części i komponentów od kontrahentów zagranicznych.

Polacy oszczędzają znacznie mniej niż Europejczycy

2021-05-28 18:49:00
Responsive image

Pandemia Covid-19 spowodowała wzrost oszczędności w krajach UE. Aktywność zamrażania w większości gospodarek wiązała się z ograniczonym dostępem do dóbr i usług konsumpcyjnych.

Music To Our Ears koncert online

Responsive image

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza w sobotę 29 maja o godz. 10:00 na koncert online, organizowany przez Pekiński Uniwersytet Języków Obcych.

Wszystko zaczyna się w domu. PLGBC zaprasza do zdrowych zielonych mieszkań i domów.

Responsive image

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego realizuje projekt Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy. W ramach edukacji nt. elementów zrównoważonego domu, przewidziane są kolejne prelekcje dla studentów, czy otwarte warsztaty i webinaria z udziałem ekspertów. Projekt finansowany jest w ramach grantu i programu Aktywni Obywatele.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: