NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Duże okna to więcej naturalnego światła w domu

2021-12-17 08:25:00
Responsive image

Światło słoneczne ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, ponieważ w naturalny sposób wyznacza cykl dnia i nocy, ponadto jest istotne dla naszego zdrowia.

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

2021-12-17 08:07:00
Responsive image

Dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Paweł Wróblewski, został uhonorowany nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, przyznawaną przez Ogólnopolską Federacje Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl, w ramach plebiscytu Orły Polskiego Budownictwa.

KLIMAS Wkręt-met na targach ZAK Doors i Windows Expo w Bombaju

2021-12-17 07:45:00
Responsive image

Firma Klimas Wkręt-met, polski producent technik zamocowań z ponad 30-letnim doświadczeniem, ukoronował kończący się rok, prezentując swoją ofertę na targach ZAK Doors i Windows Expo, największym w Indiach wydarzeniu targowym z zakresu stolarki otworowej.

Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej wejdzie do oferty szkolnictwa

2021-12-17 07:26:00
Responsive image

W ekspresowym tempie trwają prace nad wdrożeniem do techników specjalizacji „technik montażu i automatyki stolarki budowlanej” w szkołach branżowych II stopnia.

Nowoczesne i indywidualne - do wnętrz w każdym stylu. Nowe warianty drzwi wewnętrznych firmy Hörmann

2021-12-16 08:08:00
Responsive image

Drzwi pokojowe to coraz ważniejszy element architektury wnętrz. Świadomie zastosowane nadają pomieszczeniom charakter.

Matowa folia ochronna Moshi iVisor AG do iPada Mini 6 generacji

2021-12-14 16:17:00
Responsive image

Matowa folia ochronna o unikalnych właściwościach Moshi iVisor AG to nie tylko skuteczna ochrona wyświetlacza iPada. Dzięki swoim licznym właściwościom folia jest również odporna na refleksy świetlne i likwiduje efekt lustra, zapewniając zawsze czytelny obraz, bez względu na warunki. Od teraz dostępna również dla iPada Mini 6 generacji.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: