NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Jak nie odkładać zadań na później i na czas przygotować się do egzaminów? Noworoczne porady psychologa

2022-01-10 10:30:00
Responsive image

„Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dziś” to znane przysłowie mogłoby być kwintesencją tego, jak radzić sobie z prokrastynacją. Mogłoby być, gdyby zjawisko było proste do zdefiniowania, a sposoby radzenia sobie z nim ograniczały się do nieodkładania zadań na później. Problem jest bardziej złożony i dotyka nawet jednej czwartej społeczeństwa. Może być szczególnie uciążliwy dla uczniów i studentów, którzy przygotowują się do egzaminów, a także dla wszystkich, którym znowu nie udaje się realizować postanowień noworocznych.

Co zrobić, aby oddychać czystym powietrzem w domu i zapomnieć o alergii zimą?

2022-01-10 09:18:00
Responsive image

Według szacunków WHO na alergię cierpi ok. 40% populacji świata. Nic dziwnego zatem, że nazywana bywa zmorą XXI wieku. Jest to choroba cywilizacyjna, która w dodatku wykazuje trend wzrostowy. Każdy może ją nabyć na jakimś etapie życia. Co więcej, związane z nią objawy mogą nam towarzyszyć przez cały rok. Jak zatem, będąc alergikiem, zwiększyć swój komfort życia?

Polska Wódka: czarująca historia pełna niespodzianek

2022-01-10 08:02:00
Responsive image

Mówią, że w życiu nie ma nic za darmo, jednak Muzeum Polskiej Wódki zaprzecza wielu stereotypom, a czasem nawet zmysłom. Dlatego 13 stycznia 2022 roku, w dziewiąty już Dzień Polskiej Wódki, magiczne warszawskie muzeum będziecie można zwiedzić bezpłatnie! Żeby zachęcić niezdecydowanych do odwiedzin, muzealni przewodnicy wyciągają kilka asów z czarodziejskiego rękawa historii Polskiej Wódki. Oto wybrane 5 niespodzianek z Polską Wódką w tle, które czekają na odwiedzających w byłym budynku Rektyfikacji Spirytusu i zakładu Wytwórni Wódek na Placu Konesera 1.

Skórzane etui Moshi Pebbo Luxe dla słuchawek Apple AirPods 3 generacji

2022-01-05 09:09:00
Responsive image

Odświeżona wersja kultowego już etui Moshi Pebbo w nowej odsłonie z odpinaną smyczką oraz miękką wyściółką z mikrofibry w środku gwarantuje doskonałą ochronę z każdej strony. Etui z zewnątrz pokryte jest ekologiczną skórą, co nadaje mu wyjątkowej elegancji. Od teraz dostępne w hurtowni Forcetop.

Ścianki OFFICE&LOFT - Idealne do biur i apartamentów

2022-01-05 08:40:00
Responsive image

Systemy Ponzio OF90 i OF90IW tworzą nowoczesny design zarówno w biurach, jak i mieszkaniach.

Zrównoważone budownictwo - co właściwie oznacza?

2022-01-05 08:28:00
Responsive image

Zrównoważone budownictwo, zwane też ekologicznym, to zbiór kompleksowych działań na rzecz ograniczenia negatywnego wpływu budynków na środowisko.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: