NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Elektryczne poduszki, maty i prześcieradła rozgrzewające od PRIME3

2022-01-14 12:54:00
Responsive image

SHP31 Rozgrzewająca poduszka elektryczna SHP21 marki PRIME3 równomiernie rozprowadza ciepło po wybranej partii ciała, tak aby wspomóc je, gdy bolą mięśnie lub wróciliśmy zziębnięci z dworu.

Dodaliśmy ułatwienia w formie znacznika Title w panelu użytkownika

2022-01-03 07:44:00
Responsive image

Podczas korzystania z naszego serwisu zauważyliśmy pewien problem. Ikony nie do końca zdradzają swoją grafiką jakie są wszystkie funkcje danej zakładki. Postanowiliśmy coś z tym zrobić.

To nie mgła… o smogu słów kilka

2022-01-13 13:32:00
Responsive image

Za oknem melancholijny widok: miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog. Zimą powstaje on, gdy duże zanieczyszczenie powietrza, któremu sprzyja sezon grzewczy, łączy się z odpowiednimi warunkami pogodowymi. Zjawisko to oddziałuje niekorzystnie na organizm człowieka. Co zrobić zatem, aby w dobrym zdrowiu przetrwać ten czas i nie wpuścić smogu do swojego domu? Warto wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii, np. w postaci oczyszczaczy powietrza.

PLGBC dołączyło do międzynarodowego projektu RetrofitHUB

Responsive image

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC dołączyło do międzynarodowego projektu RetrofitHUB. Projekt adresowany jest do zarządców nieruchomości, a jego celem jest opracowanie narzędzi podnoszących wiedzę, tak aby modernizacja budynków była przeprowadzana w najbardziej efektywny sposób. Projekt jest częścią Europejskiej Inicjatywy Ochrony Klimatu (EUKI), finansowanej przez niemieckie federalne Ministerstwo Środowiska, Ochrony Przyrody i Bezpieczeństwa Nuklearnego (BMU), a operatorem programu jest Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. W projekcie RetrofitHUB udział biorą również siostrzane organizacje z Chorwacji (CroatiaGBC) i Węgier (HungaryGBC).

Promocja, na zdrowie!

2022-01-13 11:38:00
Responsive image

W salonikach Kolportera trwa promocja Bake Stixx. Przy zakupie dwóch dowolnych opakowań patyczków chlebowych jedną otrzymuje się w gratisie.

Pancerne etui X-Doria Raptic Air dla sluchawek Apple AirPods 3 generacji

2022-01-12 12:50:00
Responsive image

Doskonały wybór dla wymagających klientów, którzy cenią najwyższej jakości produkt. Etui wykonane jest ze specjalnej powłoki o zwiększonej odporności, co gwarantuje skuteczną ochronę 360°. Produkt wkrótce dostępny dla słuchawek AirPods 3 generacji.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: