NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Fabryka Norblina w systemach Aluprof - muzeum czy biura?

2022-01-24 07:46:00
Responsive image

Mało jest miejsc, nawet w mieście tak przesiąkniętym historią jak Warszawa, które byłoby aż tak zrośnięte z tradycyjną tkanką miasta jak Fabryka Norblina.

Niezbędnik dla majsterkowicza. Taśmy naprawcze myPACO.

2022-01-23 19:46:00
Responsive image

Dla majsterkowiczów i dla miłośników garażowych projektów.

Wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka

2022-01-20 14:15:00
Responsive image

Już niedługo Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji warto wybrać prezent, który wyróżnia się na tle kwiatów i czekoladek. Prezentem idealnym jest poczucie bezpieczeństwa, które można podarować swoim bliskim w postaci polisy ubezpieczeniowej.

111 lat pasji do podłóg. Uzin Utz i "The Art of Floor Systems"

2022-01-20 07:29:00
Responsive image

Uzin Utz kształtuje rynek od 111 lat, jako średniej wielkości firma giełdowa z sektora chemii budowlanej, zrównoważone rodzinne przedsiębiorstwo, światowy dostawca kompleksowych systemów podłogowych oraz lider innowacji.

YAWAL gotowy na nowe przepisy

2022-01-20 07:21:00
Responsive image

Zmiany przepisów, o których mowa w niniejszym artykule rozpoczęły się już kilka lat temu.

Baseus Gan2 Pro - efektywna i szybka ładowarka o mocy 100W

2022-01-18 16:12:00
Responsive image

Ładowarka wykorzystuje moc płynącą z azotku galu, co sprawia, że jest wprost stworzona do zasilania sprzętów elektronicznych, które wymagają dużego poboru energii. Szereg funkcji bezpieczeństwa oraz jego uniwersalność pozwala na korzystanie z niej na całym świecie, bez względu na rodzaj gniazdka.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: