NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Wzrost liczby upadłości konsumenckich o 47,9%

2021-12-27 22:56:00
Responsive image

Liczba upadłości konsumenckich publikowanych w Monitorze Sądowym i Gospodarczym wyniosła w okresie styczeń-listopad 2021 r. 16,674, co według danych COIG oznacza wzrost o 47,9 proc. r/r. Według COIG bankructwa ustabilizowały się na poziomie 1400-1600 miesięcznie.

LEGO lepsze niż złoto, znaczki, wino czy dzieła sztuki

2021-12-27 22:49:00
Responsive image

Na świecie wartość rynku używanych klocków LEGO rośnie o 11 proc. rocznie – wynika z analizy pracowników Moskiewskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Oznacza to, że kupowanie kolorowych klocków daje większe korzyści niż kolekcjonowanie znaczków, wina, dzieł sztuki, granie na giełdzie czy inwestowanie w metale szlachetne

Firmy często nadużywają ekologii, aby zwiększyć sprzedaż

2021-12-27 22:41:00
Responsive image

Od 2022 roku w Polsce zaczną obowiązywać przepisy dotyczące produkcji i certyfikacji produktów ekologicznych. Producenci będą musieli liczyć się z karami za nadużywanie etykiet „bio” lub „eko”, wprowadzanie konsumentów w błąd i fałszywą stylizację swoich produktów na ekologiczne.

Aranżacja wnętrz w 2022 r. - jakie są najnowsze trendy?

2021-12-23 08:18:00
Responsive image

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Jest to idealny czas, aby bliżej przyjrzeć się trendom w designie oraz aranżacji wnętrz, które będą panować w 2022 r.

Szopki bożonarodzeniowe – podziwiaj na wystawach i sprawdź, zanim wyrzucisz tę znalezioną w domu!

2021-12-21 12:21:00
Responsive image

Jak co roku w Krakowie oraz innych miastach Polski trwa szopkowe szaleństwo – mieszkańcy tłumnie gromadzą się, by oglądać najpiękniejsze realizacje artystyczne tej tradycji. Dowiedz się, skąd wzięła się tradycja tworzenia szkopek i dlaczego, przed wyrzuceniem starej szopki znalezionej w piwnicy lub na strychu, warto zasięgnąć rady eksperta w sprawie jej ewentualnej wartości kulturowej.

Łukasz Wasiuta nowym dyrektorem ds. komunikacji i promocji w Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Responsive image

Dwanaście lat związany z szeroko pojętym marketingiem i public relations. Wieloletni manager i współzałożyciel jednej z wrocławskich agencji marketingowych, od tygodnia kieruje zespołem komunikacji i promocji organizacji, z inspiracji której powstała najnowocześniejsza w Polsce klinika dla dzieci chorych na raka.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: