NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Skyliner - Budowla przyszłości z fasadami WICTEC marki WICONA

2022-01-05 08:19:00
Responsive image

Skyliner – flagowa inwestycja Grupy Karimpol - to jeden z najbardziej imponujących obiektów architektonicznych w Polsce, zarówno pod względem wysokości jak i zastosowanych technologii.

Geometria w łazience

2022-01-05 08:08:00
Responsive image

Heksagony, kwadraty, romby, trójkąty – królują w łazienkowych aranżacjach. Tworzą spokojne, regularne wzory, albo wręcz przeciwnie: nieco bardziej szalone, asymetryczne kompozycje.

Rośnie sprzedaż książek w salonikach

2021-12-29 11:27:00
Responsive image

O około 15% wzrosła sprzedaż książek w salonikach Kolportera w 2021 roku. To efekt złagodzenia obostrzeń i zwiększenia liczby czytelników, którzy w czasie pandemii na nowo odkryli książki – twierdzą specjaliści z Kolportera.

Najlepsze miejsce na zlewozmywak

2021-12-29 08:06:00
Responsive image

Osoba przygotowująca w domu posiłki dla rodziny poświęca na tę czynność nawet powyżej dwóch godzin dziennie.

Jeśli nie narty, to co? Moc zimowych atrakcji w Trentino

2021-12-29 08:26:00
Responsive image

Choć białe szaleństwo w Dolomitach kojarzy się głównie z nartami, istnieją alternatywne atrakcje, które pozwolą docenić góry zimą. Piesza wędrówka, przejażdżka w psim zaprzęgu, rowerem lub konno – to tylko kilka propozycji zimowych aktywności włoskiego regionu Trentino.

Rekordowa liczba bankructw w Wielkiej Brytanii może dotknąć polskich eksporterów

2021-12-27 23:06:00
Responsive image

W Zjednoczonym Królestwie rośnie liczba bankructw. To nie oznacza, że polscy eksporterzy mają się wycofać z tamtych rynków, ale muszą zachować ostrożność

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: