NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Elektrownia jądrowa od Orlen

Responsive image

Orlen ustami prezesa Daniel Obajtek, poinformował o podpisaniu ważnej umowy o współpracy oraz utworzeniu nowej spółki założonej z prezesem firmy Synthos należącej do Michała Sołowowa. Nowa spółka ma zajmować się budową pierwszego mini reaktora jądrowego w Polsce.

Braki mocy rezerwowej w sieci

Responsive image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały że 6 grudnia w godzinach porannych wystąpiła potrzeba uzupełnienia mocy rezerwowych w sieci elektroenergetycznej na terenie Polski. Wystąpił przypadek konieczności skorzystania z mocy rezerwowych państw sąsiednich w celu uzupełnienia braków.

archiwum

Każda firma, organizacja i instytucja potrzebuje biura prasowego oraz rzecznika do obsługi komunikatów i informacji kierowanych do szerokiej publiczności za pomocą mediów. Z dotarciem do dziennikarzy najlepiej radzą sobie duże spółki akcyjne, spychając na margines małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne centrum prasowe ma za zadanie usprawnić budowanie relacji między firmami a dziennikarzami. Za pośrednictwem naszego portalu można w łatwy i szybki a co najważniejsze darmowy sposób komunikować się z dziennikarzami którzy obserwują nasze przedsiębiorstwo. Za pomocą prostej funkcji newsletter można dystrybuować informacje prasowe wprost na skrzynki zaufanych dziennikarzy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i kontroluj informacje które trafiają do dziennikarzy. Informacje prasowe o postępach przedsiębiorstwa mogą posłużyć do napisania artykułów publikowanych w lokalnych lub krajowych mediach. Dziennikarze każdego dnia poszukują nowych informacji do pisania artykułów.

Załóż darmowy profil swojej firmy lub organizacji i otwórz darmowe biuro prasowe na naszej stronie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz w stopce strony oraz w treści naszych artykułów prasowych na naszym profilu Centrum Prasowe.

Credit Agricole kolejnym dostawcą tożsamości w mojeID

2021-12-20 16:03:00
Responsive image

Bank Credit Agricole udostępnił swoim klientom możliwość zdalnego potwierdzania tożsamości i zakładania Profilu Zaufanego. Umożliwia to usługa mojeID dostarczana przez KIR . Klienci banku zyskują w ten sposób bezpieczny dostęp do wielu cyfrowych usług oferowanych przez firmy i administrację publiczną.

Silikonowe etui marki Puro dla najnowszej generacji AirPods 3

2021-12-20 15:48:00
Responsive image

Marka Puro wprowadziła właśnie na rynek kolekcję silikonowych etui kompatybilnych z najnowszą generacją słuchawek Apple AirPods 3. Etui te obsługują również bezprzewodowe ładowanie Qi. Wkrótce dostępne w czterech różnych wariantach kolorystycznych w hurtowni Forcetop.

Vouchery o wartości 200 zł w zimowej promocji Mastercard Bezcenne Chwile w Getin Banku

2021-12-20 10:30:00
Responsive image

W nowej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile w Getin Banku klienci, którzy zarejestrują w programie swoją kartę kredytową lub debetową Mastercard oraz spełnią warunki promocji, mogą otrzymać w sumie nawet 13 600 punktów. Można je następnie wymienić na vouchery o łącznej wartości do 200 zł i wykorzystać u partnerów programu, np. w Circle K, RTV EURO AGD, Cinema City oraz w wielu innych miejscach.

W hotelarstwie najważniejsza jest troska o drugiego człowieka

2021-12-17 15:31:00
Responsive image

Sébastien Bazin, członek zarządu i CEO Accor w najnowszym odcinku podcastu Heart of Hospitality prowadzonego przez Duncana O’Rourke, CEO Accor Northern Europe.

Odkryj ponownie pasję do podróżowania - lista najgorętszych destynacji, które warto zobaczyć w 2022 roku

2021-12-17 14:39:00
Responsive image

Po niemal dwóch latach zbliża się upragniony czas zabawy, spotkań ze znajomymi i powrotu do normalności, spełniania swoich marzeń i planów oraz nadrabiania zaległości. Przedstawiamy 10 najatrakcyjniejszych lokalizacji, które powinny znaleźć się na liście miejsc wartych odwiedzenia w nadchodzącym roku. Wyjazd do Tajlandii lub Wietnamu na tydzień, miesiąc miodowy na Mauritiusie, kurs surfingu na Hawajach, spektakularna przygoda na łonie natury i jazda na nartach w parkach narodowych zachodniej Kanady, spotkania w Dubaju bogate we wrażenia, wycieczki po Londynie – to tylko niektóre z nich.

Jeszcze prostsze wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Getin Banku

2021-12-17 12:00:00
Responsive image

Getin Bank, wprowadził w procesie wnioskowania o kredyt gotówkowy, możliwość szybkiego potwierdzenia wysokości dochodów na potrzebę oceny zdolności kredytowej, przy wykorzystaniu otwartej bankowości. To znaczne uproszczenie – klienci nie muszą dostarczać już do banku dodatkowych dokumentów wystarczy, że potwierdzą online zgodę na przekazanie informacji o rachunku, na który otrzymują wynagrodzenie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: